dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Co na suchą skórę na dekolcie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-04-24, 15:02 
Co na suchą skórę na dekolcie? Jak zadziałać?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co na suchą skórę na dekolcie?
PostNapisane: 2020-04-28, 17:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-21, 22:42
Posty:23
Akurat skóra na dekolcie, ale też na szyi jest bardziej delikatna i bardziej trzeba o nią dbać. A tym bardziej jak się jeszcze robi sucha. Ja mogę polecić olej arganowy Ecobotox, który w sumie stosuję do całego ciała. Bardzo dobrze nawilża i odżywia. Czytałam, że wspomaga regenerację bariery hydrolipidowej naskórka i uzupełnia niedobory składników tłuszczowych w skórze. W sumie dlatego go kupiłam, bo też miałam problem z suchą skórą. Mogę potwierdzić, że działa super. Taką elastyczną skórę mam teraz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co na suchą skórę na dekolcie?
PostNapisane: 2020-04-29, 20:46 
Olejek arganowy do codziennej pielęgnacji dobra rzecz, ale efektów przesuszenia już nie cofnie. Skóra wraz z wiekiem robi się po prostu mniej nawilżona. Najlepiej postawić na profesjonalny zabieg medycyny estetycznej. Skórę na dekolcie można nawilżyć zabiegiem z produktem Restylane Skinboosters. Jest to zabieg z kwasem hialuronowym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co na suchą skórę na dekolcie?
PostNapisane: 2020-05-24, 21:09 
Sama szukam jakiegoś fajnego kremu do tych okolic, ale widzę też ze dobrze na skórę wpływa olej z wiesiołka. Kupiłam sobie parę tygodni temu oeparol w kapsułkach i biorę systematycznei, moja skóra dużo mniej się przesusza, oczywiście nie zapominam o codziennym stosowaniu kosmetyków też


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co na suchą skórę na dekolcie?
PostNapisane: 2020-07-11, 10:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-22, 10:49
Posty:38
Najlepiej kupic dobry krem nawilzajacy :) bielenda ma fajna serie np vege mama z balsamem nawilzajacym albo krem cc 10w1 (jedwam do ciala) nadajacy skórze blasku i swietnie pielegnujacy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO