dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezent na rocznicę
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-08-06, 15:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-17, 12:11
Posty:19
Chciałem się zapytać was drogie Panie (bo jak zapytam koleżanek żony to na pewno jej wygadają) chciałem swojej drugiej połówce zafundować jakiś wyjazd do Spa z okazji rocznicy. Wiadomo żebyśmy byli tylko we dwoje ale niestety żona nie może wyjechać z warszawy. No to pomyślałem, że może kupię jej jakiś kupon do spa w Warszawie dla nas dwojga. Tylko no właśnie nie wiem jaki, no i czy to nie będzie głupio wyglądało facet w spa no i czy wam taki prezent na rocznicę by się spodobał?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na rocznicę
PostNapisane: 2010-08-08, 10:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-08-06, 19:46
Posty:1
Spokojnie możesz kupić voucher do spa dla dwojga i nie będzie to chyba nic dziwnego.Byłam w spa z mężem - świętowaliśmy I rocznice ślubu. Ja polecam Ci spa Afrodyta w Radziejowicach. Niestety to jest pod Warszawą - 40 km więc w sumie blisko. My byliśmy w niedzielę. Mąż kupił pakiet z masażem z olejkiem z drobinkami złota. Naprawdę fajna sprawa i przystępne ceny. Miejsce jest piękne, wystrój hotelu urzekający , kameralnie. Sprawdź na ich stronie: www.afrodytaspa.pl
pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na rocznicę
PostNapisane: 2010-08-09, 09:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-16, 13:48
Posty:20
mężczyzna w spa to bardzo miły widok :) wykup jakieś masaże dla was dwojga. na pewno się ucieszy. ja kiedyś byłam bez męża ale tez w prezencie dostałam bon do Spa Ce-Ce w Warszawie i byłam bardzo zadowolona. to świetny prezent na rocznicę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na rocznicę
PostNapisane: 2010-09-14, 10:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-08-06, 14:34
Posty:1
A ja mysle,ze znalazlam dobry prezent, ale czekam na opinie na jego temat. Moja kolezanka ma urodziny i mowila mi od dluzszego czasu o tym,ze bola ja plecy, chodzi zmeczona. Razem z dziewczynami z paczki postanowilysmy,ze zlozymy sie na prezent -cos dobrego i przygatnego,ale tez zeby bylo na urodziny dla kobiety stosowne, czyli np. mimo wszystko nie jakis rondel czy cos..Znalazlam to ogloszenie i mimo,ze nieaktualne,to mozna kontaktowac sie z ta firma. Mysle,ze taki mata to wlasnie TOOO-idealny prezent dla niej. http://zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl ... nt-oferta/
Tylko ze ja nie mialam nigdy takiej ani nie znam nikogo, kto mial. Boje sie.Nie wiem czy slusznie, troche drogi ten prezent, ja organizuje zbiorke i nie chce zeby potem jakas lipa z tego wyszla. Czy ktos z Was mial albo ma cos takiego?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na rocznicę
PostNapisane: 2011-04-23, 23:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
na ul. Bitwy pod Rokitną jest Hi Tech Medical SPA La Perla. Wybór zabiegów jest tam spory, no i oczywiście można się tam zrelaksować skutecznie. Na pewno jest to idealne miejsce, żeby spędzić tam jakiś czas razem. Chociaż na chwilę zapomnicie o problemach dnia codziennego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na rocznicę
PostNapisane: 2021-04-22, 11:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Super prezentem dla dziewczyny będzie depilator Excellence https://politaipl.com/ jest on naprawdę super i do tego jego wykonanie jest solidne. Dla mnie jest on podobny do Philips LUMEA, tylko trochę mniejszy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na rocznicę
PostNapisane: 2021-04-23, 10:16 
teraz wyjazdy odpadają, mój mąż kupił mi na rocznicę lokosuszarkę Babyliss hydro fusion, sama podsunęłam mu tę myśl ;) bo mi ten sprzęt już od długiego czasu chodził po głowie, jest świetna, bardzo polubiłam układanie nią włosów


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent na rocznicę
PostNapisane: 2021-06-20, 20:34 
wyjazd do spa to spoko rzecz. Na pewno będzie zadowolony. Ja swojemu mężowi kupiłam matę masującą z Medivon https://medivon.pl/produkt/cosy-shiatsu/ bo narzekał że często go plecy bolą. A nie będę go wysyłała do spa co miesiąc :) stąd taki prezent. I tak szczerze to nie tylko on z tej maty korzysta. Mi też się zdarza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO