dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Masaż
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-08-29, 15:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2020-10-29, 14:33
Posty:66
Cześć, chciałabym wybrać się na presotrapię, słyszałam, że jest ot bardzo dobry zabieg na cellulit. Koleżanka poleciła mi salon masażu HP Punkt zdrowia Łukasz Zatępski z Woli Duchackiej w Krakowie. Sama korzystała z usług tej firmy i była bardzo zadowolona, mówiła, że po kliku zabiegach cellulit zniknął. Słyszeliście o nich? Polecacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Masaż
PostNapisane: 2022-12-15, 17:25 
Na cellulit bardzo dobry jet masaż podciśnieniowy, ciało jest też po tym jędrniejsze, bardziej napięte, dla mnie rewelacja. Na endermologię chodzę do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Masaż
PostNapisane: 2022-12-16, 15:28 
Witam:), chciałabym pod wątkiem o masażu zasięgnąć opinii o gabinecie kosmetycznym Beauty Expert w Bierutowie, a dokładnie o ich ofertę masaży. Często korzystam z ich usług, zwłaszcza z zabiegów odmładzających i manicure’u. Zawsze jestem ogromnie zadowolona z efektu, a przemiła obsługa i wykwalifikowane panie kosmetyczki sprawiają, że aż chce się wracać:) Jednak nie miałam jeszcze okazji spróbować masaży w tym miejscu. Czy ktoś z Was też zna ten gabinet i mógłby podzielić się swoją opinią?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Masaż
PostNapisane: 2023-05-30, 20:50 
Endermologia jest super masażem na cellulit, mi tylko to pomaga bo tak to nic innego nie dawało mi żadnych efektów. Chodzę cały czas do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO