dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dobrze nawilżone usta
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-06, 23:17 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Jakie macie sposoby na dobrze nawilżone usta, szczególnie zimą, gdy narażone są na działanie wiatru i mrozu? Ja nie mogę sobie poradzić z suchymi ustami i odstającymi na nich skórkami. Wazelina nie bardzo pomaga, tzn. pomaga, ale na chwilę, poza tym jest niezbyt wygodna w użyciu. Możecie polecić coś sprawdzonego i skutecznego?

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze nawilżone usta
PostNapisane: 2014-02-09, 13:01 
Mam stary sprawdzony i niezawodny sposób, który zawsze skutkuje. Na popękane usta stosuje naturalny produkt-miód :) Używam tak długo, dopóki usta się nie zregenerują. Czasem jak pamiętam robię sobie taki obkład z miodu na usta na noc.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobrze nawilżone usta
PostNapisane: 2014-02-09, 19:26 
e tam robita z igły widły, ja tam mam nawilżone czyli mokre ,śliną se pocieram ,obliże i gotowe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobrze nawilżone usta
PostNapisane: 2014-02-10, 14:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Nigdy nie słyszałam o sposobie z miodem... :) A sama ślina też nie pomaga jak jest duży mróz. Potrzebne są środki natłuszczające, które chronią przed niską temperaturą i usta nie pękają


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze nawilżone usta
PostNapisane: 2014-02-10, 17:05 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Miód świetnie sprawdza się jako maseczka, ma też działanie kojące i gojące, jeśli usta są spierzchnięte. Na chłody wystarczy pomadka ochronna błyszczyk.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze nawilżone usta
PostNapisane: 2014-02-10, 22:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
dokładnie, bez pomadki na ustach nie ma co wychodzić na mróz, ja jak tak zrobię to zaraz mam popękane, aż mi schodzi potem skóra i krwawią :/ mam teraz nową pomadkę Gal ochronną z olejem wiesiołka i widzę już że usta są w dużo lepszym stanie, fajnie natłuszczone, nie ma mowy o popękaniu. Nie wysychają. jak dla mnie super efekt za kilka złotych.

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze nawilżone usta
PostNapisane: 2014-02-12, 18:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-10, 15:15
Posty:32
O super, szukałam i szukałam po forach i nic na ten temat znaleźć nie mogłam. Od tygodnia męczę się z podrażnionymi ustami, a żaden z domowych sposobów nie chciał pomóc. Spróbuje tych pomadek od Gala, mam nadzieję, że są tak dobre jak to opisujesz :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze nawilżone usta
PostNapisane: 2017-07-24, 19:50 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Ja mam takie dzięki balsamowi z Resibo. Ładnie nawilżone, soczyście wyglądające i przyjemnie pachnące;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze nawilżone usta
PostNapisane: 2020-01-03, 19:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-05, 15:26
Posty:23
Bielenda wprowadziła świetne balsamy do ust, sprawdźcie sobie koniecznie botanical lip care z pink pitaya. Zawiera ponad 95% składników pochodzenia naturalnego, jest przyjazne dla wegan i ma 20% masła karite. Jak dodamy do tego czyste fakty, że swietnie nawilża i pielęgnuje usta i kosztuje niewiele to mamy w zasadzie balsamek idealny ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO