dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Materac na jakim śpimy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-28, 23:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-03, 18:51
Posty:15
To jak wyglądamy pokazuje, czy jesteśmy wypoczęci, a to w dużej mierze gwarantuje nam to w jakich warunkach śpimy- jakie macie łóżka, materace? Czy wydaliście na to dużo pieniędzy by spać zdrowo na wysokiej jakości materiałach, które kosztują, przykład producent-Matador- czy nie macie dużych wymagań i śpicie na zwykłych kanapach i mimo to czujecie się wypoczęci?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Materac na jakim śpimy
PostNapisane: 2011-12-01, 07:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
zainwestowalismy ostatnio w materac latexowy. Musialam sie do niego najpierw przyzwyczaic ale jest rewelacyjny, czuję sie wypoczeta i nic mi nie sztywnieje :)

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Materac na jakim śpimy
PostNapisane: 2011-12-09, 00:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-28, 11:52
Posty:5
też coś słyszałem że materace od matadora ludzie sobie chwalą, ale to drogi interes, chociaż pewnie warty swojej ceny, jak wszystko co dobrze wpływa na nasze zdrowie, za które prędzej czy później przyjdzie nam i tak zapłacić


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Materac na jakim śpimy
PostNapisane: 2012-01-12, 22:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-03, 18:51
Posty:15
Znajoma właśnie kupiła sobie materac od matadora- co za jakość- jestem w szoku! Chociaż można było się tego spodziewać po ilości wydanych pieniędzy!:) Jest mega wygodny,hehe dała mi poleżeć:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Materac na jakim śpimy
PostNapisane: 2012-01-13, 20:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 20:26
Posty:95
Nie wydaje mi się żebym wydał koszmarnie dużo pieniędzy na materac i jestem z niego zadowolony. Raczej kierowałem się najniższa ceną wśród konkretnych producentów (nie jakieś badziewie z Allegro). Nawet nie pamiętam co to była za firma. Liczy się fakt, że cena niska a jakość wysoka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Materac na jakim śpimy
PostNapisane: 2013-08-16, 13:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-08-15, 18:57
Posty:7
Faktyczne materac nie jest rzeczą tanią, ale moim zdaniem warto przeznaczyć trochę pieniędzy na jego zakup, aby zapewnić właściwy odpoczynek podczas snu. Szczególnie gdy ktoś prowadzi bardziej siedzący tryb życia..... Moim zdaniem fajne są materace dwustronne (lato-zima) odwraca się je w zależności od pory roku :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Materac na jakim śpimy
PostNapisane: 2013-12-03, 14:15 
Ja śpię na materacu lateksowym i jestem bardzo zadowolona ;) Wygodny, komfortowy, o wiele lepszy niż mój poprzedni sprężynowy.
Zamawiałam przez internet w sklepie materace dla Ciebie i jestem bardzo zadowolona, sporo zaoszczędziłam ponieważ udało mi się znaleźć fajne kody rabatowe: http://rabaty24.net/materace-dla-ciebie - obniżyły cenę zamówienia o 40% ! Mam markowy materac za grosze ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Materac na jakim śpimy
PostNapisane: 2013-12-03, 16:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-22, 12:25
Posty:28
Przede wszystkim przy zakupie materaca trzeba go wypróbować. W sklepach na kilku się położyć i wybrać ten, na którym najelpiej się czujemy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Materac na jakim śpimy
PostNapisane: 2016-03-30, 13:32 
ja byłem w ikei ale nie moglem znaleźć nic dla siebie dlatego zdecydowałem się na materal lateksowy ze strony mildis.pl bo nie dość że jest bardzo wygodny to jeszcze posiada właściwości ortopedyczne


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Materac na jakim śpimy
PostNapisane: 2017-01-18, 19:40 
Długo nie mogłam się zdecydować na konkretny model materaca, w końcu zdecydowałam się na https://mildis.pl/materac-do-spania-prestige taki model. Dzięki takiemu materacowi kręgosłup użytkownika zachowuje naturalny, anatomiczny kształt. Bardzo sie fajnei na nim śpi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO