dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Mam problem z wypadaniem włosów po ciąży.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-09-25, 09:06 
Mam problem z wypadaniem włosów po ciąży. Podobno to całkiem normalne, że w okresie ciąży włosy są puszyste bardzo ładnie, a potem po zakończeniu już tak dobrze nie wyglądają, ale mimo to szukam jakiegoś szamponu czy odżywki, dzięki której jednak będzie można choć trochę z tym problemem sobie poradzić. Więc jak macie coś sprawdzonego to się podzielcie opiniami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mam problem z wypadaniem włosów po ciąży.
PostNapisane: 2020-10-01, 08:22 
Ja miałam ten sam problem po ciąży, że włosy zaczęły mi wypadać i w sumie jak na to patrzyłam to były coraz bardziej rzadkie i rzadkie więc też szukałam na gwałt czegoś, żeby jakoś sobie z tym poradzić, ale to co mi proponowali w drogeriach nie do końca się sprawdzało. W końcu bratowa zaproponowała mi kv1.pl/pl/p/Hair-Density-Stimulator-Lotion-1.2-100ml/380 - specjalna odżywka właśnie przeciwko wypadaniu i na wzmocnienie i faktycznie zauważyłam, że odkąd stosuje to wyraźnie widzę, że jest poprawa jeśli chodzi o wygląd włosów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mam problem z wypadaniem włosów po ciąży.
PostNapisane: 2020-10-18, 10:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-12, 12:55
Posty:26
Mi włosy uratował Kaminomoto tonik - to jest azjatycka marka produktów do włosów na wypadanie. Naprawdę polecam: https://kaminomoto.pl/produkty/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mam problem z wypadaniem włosów po ciąży.
PostNapisane: 2021-02-10, 17:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-12-16, 16:14
Posty:11
Znam ten problem. Na pewno warto sięgnąć po suplementy wzmacniające kondycję włosów i dobrać też odpowiednie szampony i odżywki. Ja, tak już konkretnie, to mogę doradzić sprawdzony przeze mnie suplement Seboradin Pro Care Complex https://seboradin.pl/pl/sklep/116-seboradin-pro-care-complex-.html Zawiera on minerały, witaminy i ekstrakt z kiełków zielonego groszku, które dobrze działają na włosy, skórę i paznokcie. Zdecydowanie jest to dobry produkt, u siebie obserwuję zmniejszone wypadanie włosów i bardzo mnie to cieszy, bo też już byłam załamana problemami z włosami. Stosuję produkty kompleksowo - suplement, ale też szampon i odżywkę Seboradin z serii Przeciw Wypadaniu Włosów. Sądzę, że takie całościowe podejście skutkuje najlepszymi efektami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO