dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Oddajecie 1% na dzieci?
Ankieta wygasła 2011-12-05, 10:34
tak 100%  100%  [ 2 ]
nie 0%  0%  [ 0 ]
oddaje, ale na inne organizacje 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 2

Oddajecie 1% podatku?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-28, 10:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-28, 09:51
Posty:6
Witam,

oglądam chyba za dużo telewizji albo oglądam to, czego nie powinnam. Ciągle patrzę na te smutne historie chorych dzieci i przyznam się, że ciężko to znoszę. Zawsze staram się jakoś pomagać, chodzimy z mężem na charytatywne koncerty i wspieramy Wielką Orkiestrę, a w rozliczeniu PIT zawsze przekazujemy 1% podatku. Ostatnio rozmawiałam z koleżankami i okazało się, że one nic nie wiedzą o 1%! Wydawało mi się, że wszyscy już wiedzą, że przekazanie 1% podatku nie jest żadnym wydatkiem, a to nasz obowiązek! Poza tym, co to za problem, przecież rozliczając PIT Program sam podpowiada jakąś OPP. Chyba, że ktoś nie rozlicza Programem…

Co Wy o tym sądzicie? Oddajecie 1% na dzieci? Na duże fundacje, czy raczej na jakieś lokalne?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajecie 1% podatku?
PostNapisane: 2011-11-28, 21:07 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-05, 13:04
Posty:3
Witaj go_sienka i inny równie wzruszeni jak Ty.
Ja także oglądam te programy o biednych dzieciach, wszystkich porzuconych zwierzętach, chorobach i całej serii nieszczęść, która spotyka ten kraj. Jasne, że przekazywanie pieniędzy na dzieci jest potrzebne, ale też musimy pamiętać o nas - przyszłych mamach, ciociach, babciach, siostrach. Co te dzieci zrobią jak nas zabraknie? Dlatego także dbajmy o siebie i regularnie się leczmy, a także przekazujmy 1% podatku na instytucje walczące z rakiem piersi http://tojefura.com/rak-piersi.html

_________________
ciekawy Death Test http://yourdeathdate.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajecie 1% podatku?
PostNapisane: 2011-11-28, 23:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-15, 23:02
Posty:34
oddajemy :-)

a tentest na raka to chyba obliczony na zebranie kasy od naiwnych....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajecie 1% podatku?
PostNapisane: 2011-12-25, 23:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-25, 23:31
Posty:2
Ja oddaje 1% podatku na (www.1procentdzieciom.pl). Stowarzyszenie nazywa się Expatria i zajmuje się chorymi dziećmi z Kresów. Mam rodzinę na Ukrainie i niestety mam świadomość tego jak wygląda
tam służba zdrowia...to jest nie do opisania. Dlatego polecam Expatrię waszej uwadze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajecie 1% podatku?
PostNapisane: 2012-02-15, 13:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-15, 13:05
Posty:1
Na pewno warto przeznaczyć ten 1% na szczytny cel i tym samym pomóc tym najbardziej potrzebującym. Ja swój procent przeznaczę na Małopolskie Hospicjum dla Dzieci. Na stronie http://pomozbudowac.pl jest więcej informacji dotyczących tego, na jaki cel te pieniądze zostaną przeznaczone. Mnie to nic nie kosztuje, a dzieciaki przynajmniej będą miały nowy dom.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajecie 1% podatku?
PostNapisane: 2012-02-18, 16:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-14, 15:53
Posty:83
jasne, ze oddaję 1% podatku, może nie robię tego od dawna, ale sam fakt, ze mogę przekazać jakś kwote, by pomoć komuś po prostu mnie uskrzydla i daje niesamowitą satysfakcję:) ja oddaję akurat na Fundację Spełnionych Marzeń zajmujacą się dziećmi chorym na raka, założona przez państwa Osuchów, których synek umarła na raka... polecam świetni ludzie i czytam wiele pochlebnych opinii na ich temat:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajecie 1% podatku?
PostNapisane: 2012-02-19, 18:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
Ja też oddaję, to zrozumiale. Nie rozumiem ludzi, ktorzy tego nie robia...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajecie 1% podatku?
PostNapisane: 2012-02-20, 12:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Jasne,że oddaję i nie trylko to.Wysyłam także sms-y na fundacje,jeśli jest taka akcja.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajecie 1% podatku?
PostNapisane: 2012-02-20, 22:44 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-14, 15:53
Posty:83
no i super, ja namawiam teraz swoich znajomych, zeby oddawali 1 %, bo przecież zbliża się czas rozliczenia pit-u. ja chyba ponownie przekażę na Fundację Spełnionych Marzeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajecie 1% podatku?
PostNapisane: 2012-02-20, 23:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
Ja muszę przyznać, że nigdy nie wysyalalm smsow na zadne fundacje, chore dzieci itp.. oddawalam jedynie 1% na Fundacje spelnionych Marzen. Ostatnio, pierwszy raz wyslalam smsa na chore dziecko, bo byl reportaz o nim w tv.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO