dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

apteczka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-06, 22:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
Co polecacie trzymać w pateczkach ? lek na zaparcia , katar , biegunkę , kaszel , jakieś krople ? Może coś dla niemowlaków ? plastry , czekam na propozycję :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: apteczka
PostNapisane: 2016-04-10, 16:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-01-17, 21:28
Posty:13
siostra miała zatwardzenia niedawno i mama podawała jej dicopeg junior , by jej pomóc. Fajnie i szybko działał ten lek. na katar robię inhlacje z soli na przykład ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: apteczka
PostNapisane: 2016-05-18, 08:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-18, 12:39
Posty:37
To zależy w jakim wieku dziecko, u nas apteczka pęka w szwach bo ostatnio dużo chorowaliśmy wszyscy, chociaż robiłam porządki i częśc leków wywaliłam, na pewno jest woda utleniona, środki przeciwbólowe, na biegunkę, gorączkę, plastry, maść witaminowa, hitaxa fast na alergię, wapno, syrop prawoślazowy na gardło, magnez dla mnie, węgiel (kupiłam do czyszczenia zębów, fajny patent).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: apteczka
PostNapisane: 2016-06-06, 15:18 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Dla niemowlaków to ja mam kosmetyki eloderm właściwie to są jak na razie najbardziej mi potrzebne syn ma azs skóry i bez nich się nie obejdzie. Całę szczęście że pomagają łagodzą podrażnienia, odczucie świądu itp. Do tego są z emolientami skóra jest po nich odpowiednio nawilżona i natłuszczona. Ale oprócz tego jeszcze w apteczce mam plastry, termometr syrop przeciwgorączkowy,na gardło itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: apteczka
PostNapisane: 2016-08-05, 16:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Teraz praktycznie wszędzie są apteki więc wiele ze sobą nie zabieram, tylko najpotrzebniejsze leki, przeciwgorączkowy, przeciwbólowy, coś na alergię, rozwolnienie i dicopeg na zaparcia, plaster i wodę utlenioną.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: apteczka
PostNapisane: 2016-09-23, 12:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Dołozyłabym do tego np. termometr który zawsze tzreba mieć pod ręka. Firma diagnosis ma fajne zreczy możesz spokojnei zoabzcyć tam! No i oczywiście jakiś termofor, rumianek, koperek, plasterki wode naożyczki, ulubiona amskotka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: apteczka
PostNapisane: 2017-01-08, 18:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-01-08, 18:24
Posty:3
U mnie w apteczce nie zabraknie wody utlenionej, bandaży, plastrów, kropel na katar i inhalatorów. A na kaszel prawoślazowy dicotuss. Także tabletki przeciwbólowe i gaza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: apteczka
PostNapisane: 2021-07-21, 16:24 
bierzecie coś do uszu?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: apteczka
PostNapisane: 2021-07-25, 21:39 
obowiązkowo, na wakacje nad wodą obowiązkowo zabieram vaxol, oliwa z oliwek jest dobrze przebadana, dzięki temu można go bezpiecznie stosować także u dzieci, aplikator jenie pozwala na wciśnięcie sprayu za głęboko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO