dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-02-10, 13:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 12:59
Posty:207
Hej, gdzie w tym roku planujecie spędzić wakacje? My myślimy o Chorwacji z biurem konsorcjum.pl. To nasze ulubione biuro podróży, które zawsze wszystko świetnie organizuje i ma niesamowitą obsługę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-06-12, 13:20 
Biura nie znam. Ale Chorwacja to fajny kierunek. Jedziecie tylko w jedno miejsce czy będziecie też zwiedzać okolice samochodem? Moim zdaniem warto sobie trochę pojeździć, bo sama Chorwacja ma sporo do zaoferowania. A w taką podróż z dzieckiem śmiało można zabrać Smart Kid Belt, bo się sprawdza i jest w Europie honorowany. Ma odpowiednią homologację na całą unię.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-07-12, 14:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja znam to biuro i bardzo polecam, zawsze wszystko jest świetnie zorganizowane i nie trzeba się niczym martwić. Ja w tym roku wybieram się na wycieczkę "Mozaika Gruzji" na aż 9 dni właśnie z Konsorcjum.pl. Jestem pewna, że w tym czasie zobaczę wiele wspaniałych i zapierających dech w piersiach miejsc!


Ostatnio edytowano 2022-07-19, 14:42 przez Vegela, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-07-12, 20:19 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja stawiam na lidera wśród touroperatorów, czyli na Itakę. Zawsze z nimi jeżdżę i co roku jestem zachwycona po powrocie. Ich pozycja na rynku i 33-letnie doświadczenie jest widoczne - wszystko zawsze jest profesjonalnie przygotowane. W sierpniu lecę bezpośrednio Dreamlinerem na Dominikanę. To mój pierwszy raz na Karaibach, o czym powinna pamiętać? Macie jakieś rady?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-08-12, 15:58 
W tym roku kierunek Albania z biurem Itaka. Planuje z nimi wakacje od lat. Doświadczone biuro z atrakcyjnymi promocjami, na które warto polować. Wakacje w tym roku będę spędzać w Hotel Grand Blue Fafa. Polecam Itake!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-12-20, 14:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-30, 15:24
Posty:39
Ja od lat ufam tylko Konsorcjum.pl, nigdy mnie nie zawiedli, wycieczki są zawsze udane. Szykuję się obecnie na kolejną wyprawę, tym razem do Stanów Zjednoczonych, Hawaje zawsze były moim wielkim marzeniem, teraz się ono spełni. Hotel usytuowany jest w centrum Waikiki, jest kameralny i przyjazny rodzinom. Cieszę się, że uda mi się odwiedzić to niesamowite miejsce i odpocząć!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-08-16, 17:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-07-12, 17:06
Posty:14
Może mniej oczywisty kierunek, ale postanowiłam spełnić swoje największe marzenie, którym była podróż na Antarktydę. Zawsze chciałam zobaczyć pustynie, góry lodowe i wsłuchać się w te ciszę. Dodatkowym przeżyciem była podróż statkiem. Oczywiście wybrałam ofertę od Konsorcjum.pl, bo korzystam z ich usług od dawna i jestem bardzo zadowolona.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-09-13, 12:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-05-15, 21:05
Posty:24
Na skuteczne opalanie zawsze pomaga mi Melanotan https://melanotan.biz/ Dzięki niemu mogę cieszyć się piękną opalenizną bez obawy przed uszkodzeniami słonecznymi. To naprawdę rewelacyjny produkt.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO