dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ulubione bajki Waszych dzieci
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-26, 13:44 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
No dobrze Mamy! To teraz wielki test! Oglądacie bajki ze swoimi maluchami? Jakie wybieracie? Znacie imiona ulubionych bohaterów Waszych pociech? Chętnie poznam opinie forumowych Mam na temat bajek wartych uwagi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione bajki Waszych dzieci
PostNapisane: 2014-05-26, 14:06 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Mnie ostatnio zafascynował Dinopociąg :) Genialna bajka

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione bajki Waszych dzieci
PostNapisane: 2014-05-26, 14:24 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A Twojego synka fascynuje też? :D Dinopociąg to chyba na Mini Mini leci, nie? Dobrze kojarzę? Bardzo lubimy tę stację za bajki, które uczą i nie epatują przemocą. Moja córa wychowała się na Franklinie, dużym misiu z niebieskiego domku, potem była fascynacja kucykami (poniekąd trwa do dziś, a niebawem wchodzi kolejny sezon), no i oczywiście niekończąca się wielka miłość do Clifforda. To taka bajka, która rośnie razem z dzieckiem. Cudownie pozytywna!:)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione bajki Waszych dzieci
PostNapisane: 2014-05-26, 18:29 
Samba mamba te bajki chyba wszyscy lubią, moi też a szczególnie tą o kucykach. A no właśnie... maraton się szykuje z dniu dziecka.... 6 odcinków My little Pony- start o godzinie 12 :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ulubione bajki Waszych dzieci
PostNapisane: 2014-05-26, 18:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
Pewnie, że oglądam :) u nas ulubiona to Stacyjkowo, o trzech ciuchciach- Koko, Wilson, Bruno :)
Teraz nowa seria leci :)Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione bajki Waszych dzieci
PostNapisane: 2014-05-27, 22:54 
My też oglądamy bajeczki na MiniMini+. Moje dziecko lubi Tomka i Przyjaciół oraz Stacyjkowo. Dzięki Bogu za nowe odcinki:D Ja za to uwielbiam Ciekawskiego Georgea. Ciekawa jestem też czy Clifford, przypadnie do gustu mojemu bąblowi. Pamiętam jak moja siostrzenica w wieku mojego dziecka go uwielbiała. Przekonamy się w czerwcu:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ulubione bajki Waszych dzieci
PostNapisane: 2014-05-28, 10:14 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Mnie się bardzo podoba bajka Clifford bo fajnie ukazuje relacje między psem a właścicielem. Mój starszy syn bardzo chce mieć pieska ale jak mu tłumaczę że to wymaga sporej odpowiedzialności to nie bardzo rozumie, a jednak w bajce można pokazać na czym to polega. No i te przyjacielskie zabawy.. fajna bajeczka.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione bajki Waszych dzieci
PostNapisane: 2014-05-29, 12:58 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Clifford to taka bajka z morałem, ja już dawno nie oglądałam, ale jak ostatnio mojej córce włączyłam w necie bo na mini mini niestety miał przerwę to akurat trafiłyśmy na odcinek z: 'nie rób drugiemu co Tobie nie miłe" Oczywiście porozmawiałyśmy o niezrozumiałych da niej fragmentach. Już nie mogę doczekać się czerwca bo ma wrócić na mini mini.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione bajki Waszych dzieci
PostNapisane: 2014-05-30, 10:47 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
A czy któraś z was też na MiniMini ogląda może z pociechą Tree Fu Tom ? Genialna bajka, która podbija serca najmłodszych. Jest duszek drzewa Tom i jego paczka. Aż chce się oglądać :)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione bajki Waszych dzieci
PostNapisane: 2014-05-30, 21:03 
greenka mój 5 letni syn ją bardzo lubi, ćwiczy razem z Tomem i wydaje z siebie dziwne odgłosy :lol: Ale to dobrze niech się rusza i bawi.

Moja Maja zaś lubi Kucyki pony.. Z niecierpliwością czeka na czerwcowy maraton na mini mini.
http://www.miniminiplus.pl/minisite/mylittlepony/swiat-kucykow/magazyn-moj-kucyk-pony/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO