dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jane muum
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-04-15, 22:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-23, 18:28
Posty:12
hejka !
przejrzałam forum i raczej nie widzialam opinii o tym wózku, bardzo mi się podoba, jest dosyc tani i ładnie wyglada :) A co wy sądzicie o tym wózeczku ? konkretnie jane muum wielofunkcyjny :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jane muum
PostNapisane: 2014-04-15, 22:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-04-15, 22:35
Posty:16
Bardzo fajny wózek, dosyć lekki. Materiał wygodny w praniu, dziecko w nim się nie poci. Ogólnie składanie też nie robi większych problemów


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jane muum
PostNapisane: 2014-04-26, 23:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-20, 15:26
Posty:10
Muum składa się świetnie, rewelacyjnie się prowadzi, jest bardzo zwrotny i ma świetną amortyzację, a przy tym jestem zakochana w ich designie :) ma też bardzo praktyczny duży kosz na zakupy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jane muum
PostNapisane: 2014-10-07, 19:50 
Właśnie szukam wózka i przeglądam rożne tematy. Muum nie znałam ale wygoglowałam i z wyglądu fajny:) Naprawdę lekko się prowadzi? Jak na troszkę mniej równym chodniku i z podbijaniem pod krawężniki? Jak w nim sie spisuje budka? A ze składaniem poradzi sobie "mama kruszynka"?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jane muum
PostNapisane: 2014-10-10, 13:32 
Muum- no nie masz się o co obawiać. Ja ci moge powiedzieć z doświadczenia, bo mam już 2 wózek z firmy Jane ( najpierw miałam Nomada dla pierwszego dzieciaczka) i ten producent szczególną uwagę przypisuje do tego żeby wózki były wygodne w używaniu i żeby 1 ręką dało sie go obsłuzyć bo wiadomo że my jako mamy nie raz mamy pozajmowane ręce - a to zakupy a to :dog: a to dziecko pod pachą ;-) wiadomo ;-) Dasz radę nawet jak jesteś mikruskiem :lol:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jane muum
PostNapisane: 2018-06-24, 16:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-06-24, 16:03
Posty:8
Akurat nie znam tej marki, ale ze swojej stony mogę polecić zakup wózka Anex Baby Sport! Wózek jest bardzo stylowy, ale po pierwsze lekko się go prowadzi, ma szeroki zakres regulacji rączki, co dla mnie jako osoby bardzo wysokiej ma duże znaczenie :) Ponadto dzięki podwójnej amortyzacji radzi sobie nawet na tych najgorzej pofalowanych powierzchniach ! Ogolnie super pojazd!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jane muum
PostNapisane: 2019-04-10, 20:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
Ja również nie znam tej marki, ale jetem bardzo zadowolona z naszego Riko XD. Wózek nowoczesny, wygodny, świetnie wyglądający i sprawdzający się na spacerach bez zarzutu. Posiada system regulacji wysokości zawieszenia gondoli i siedziska oraz koła z wytrzymałego poliuretanu . Do tego przednie i tylne zawieszenie amortyzowane.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jane muum
PostNapisane: 2019-05-09, 20:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-05-08, 23:40
Posty:6
Niestety ja rónież nie znam tej marki wózków. Za to w oko wpadł mi wózek Flex marki euro-cart, który jest nowoczesną spacerówką przeznaczoną dla dzieci do 22 kg. Bardzo podoba mi się że wyposażony jest w szersze i wyższe siedzisko oraz większe koła , które idealnie nadają się na moją wiejską drogę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO