dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

wózek
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-05-09, 20:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-05-08, 23:40
Posty:6
Niestety ja rónież nie znam tej marki wózków. Za to w oko wpadł mi wózek Flex marki euro-cart, który jest nowoczesną spacerówką przeznaczoną dla dzieci do 22 kg. Bardzo podoba mi się że wyposażony jest w szersze i wyższe siedzisko oraz większe koła , które idealnie nadają się na moją wiejską drogę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wózek
PostNapisane: 2019-06-10, 22:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
Tulka jeżeli poszukujesz wózka dla swojej pociechy to ja polecam EasyGo Virage. Sama posiadam go i jestem z niego zadowolona. Wyposażony został on w przestronne siedzisko z regulowanym oparciem przeznaczone już dla dziecka już od dnia narodzin.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wózek
PostNapisane: 2019-09-15, 21:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-05, 19:56
Posty:33
Jeśli szukasz fajnej i solidnej spacerówki to sprawdź sobie model z anexa air-x. Bardzo wygodny, lekko się prowadzi i z dobrą amortyzacją a przy tym ładnie wygląda;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wózek
PostNapisane: 2019-11-18, 16:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Z doświadczenia mogę polecić anex m/type. Sama mam opcję 3w1 i jestem zadowolona. Wózek jest łatwy w obsłudze i poręczny. Sama bez problemu daję sobie z nim radę a co ważniejsze, po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wózek
PostNapisane: 2020-02-24, 15:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-14, 20:15
Posty:21
Też mam anexa z tym, że e/type i sobie go chwalę. Wózka używam bardzo dużo i jeszcze nigdy nie mieliśmy z nim żadnego problemu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wózek
PostNapisane: 2020-03-13, 22:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-05-08, 23:40
Posty:6
A ja mam Riko Basic , bo w bardzo atrakcyjnej cenie zakupiłam bardzo dobry wózek. Gondola z funkcją bujania, przepinane siedzisko oraz przepinane siedzisko i pojemny koszyk. Do tego korzysta się z niego lekko i łatwo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wózek
PostNapisane: 2020-05-29, 09:15 
A ja mam też bardzo fajny wózek, zamówiłam sobie na próbę online x-landera x-cite do domu i wózek już u nas został, bo na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na fotkach a poza tym jest funkcjonalny i bardzo praktyczny, na żaden inny bym go nie zamieniła


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wózek
PostNapisane: 2020-05-30, 08:28 
A ja mam wózek luksusowy, taki za którym się ludzie na ulicy oglądają i wcale się nie dziwię bo wygląda bardzo luksusowo a silver crossa pokochały też nasze celebrytki, ma go Natalia Siwiec i Janachowska


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wózek
PostNapisane: 2020-09-01, 17:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
U nas z kolei anex l/type który świetnie się spisuje. Koła duże i zwrotne, stelaż solidny, dobra amortyzacja. Bardzo wygodnie i lekko się prowadzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wózek
PostNapisane: 2020-09-30, 12:43 
My mamy wózek Anexa air -spacerówka i naprawdę świetnie się sprawdza, lekki, stabilny, zwrotny, dobrze się prowadzi. polecam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO