dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

języki obce - nauka dzieci
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-16, 12:44 
Gdzie zapisać dwoje dzieci na angielski? Lepiej prywatnie gdzieś czy do szkoły językowej? Jak sądzicie? Ja jak byłam młoda to nie chodziłam nigdzie, więc cięzko mi porównać. Jedno ma 10 a drugie 12 lat. Mieszkamy blisko Gdańska


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: języki obce - nauka dzieci
PostNapisane: 2019-09-28, 22:08 
teraz dzieci często uczą się od przedszkola, nasze dzieci akurat do takiego chodziły, w wieku 10 lat były na ciut wyższym poziomie niż podstawowym i wysłaliśmy je na obóz językowy do Angielskiej Wioski, były bardzo zadowolone, a dla nas był to czas spokoju, bo wiedzieliśmy, że dzieciaki się dobrze bawią, uczą a do tego są bezpieczne


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: języki obce - nauka dzieci
PostNapisane: 2019-11-29, 22:30 
ja wysyłałam dzieci na różnego rodzaju korepetycje, ale z tego co mi powtarzają, najbardziej podobał im się obóz językowy Angielska Wioska, na którym byli w tamtym roku, to taki obóz językowy dla dzieci i dorosłych z native speakerami, polecam, bo wiem że to nie były pieniądze zmarnowane


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: języki obce - nauka dzieci
PostNapisane: 2019-12-30, 23:47 
ja też wysłałam kiedyś swoje dzieci na obóz językowy (6-dniowy) wróciły szczęśliwe i od razu chciały rozmawiać z nami po angielsku! :D ale nie żałuję decyzji i tych pieniędzy, naprawdę było warto, bo jest im znacznie łatwiej w szkole teraz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: języki obce - nauka dzieci
PostNapisane: 2020-01-30, 21:08 
Angloville organizuje obozy językowe również dla dzieci, uczą się one przez zabawę i używanie języka w codziennych, często bardzo ciekawych dla nich, zajęciach, polecam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO