dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezent dla dziecka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-04-26, 12:05 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Zacznę może ogólnie, a w razie pojawiających się u was dylematów będziecie podawać przedział wiekowy. Ja poszukuję czegoś dla 4 letniej dziewczynki i z chęcią wysłucham rad :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-04-27, 19:20 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Myślę, że fajnym prezentem jest coś co kształtuje i bawi. czteroletnie dziecko ma napewno potrzebę ulepszania swoich małych rączek czyli fajne według mnie są zabawki typu plastelina, wycinanie, wydzieranie albo już gotowy sprzęt np. pianka do lepienia. Teraz takie cuda robią, że napewno jest w czym wybrać. Widziałam taką farmę z tej pianki, dziecko może cobie formować różne kształty, robić je w specjalnej maszynce a potem bawić w zagrodzie :D co to nie wymyślą..

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-05-01, 13:17 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
ale to musi strasznie brudzić, obawiam się że jej mama wygnałaby mnie wraz z prezentem ... :> hmm ?
Ale rozumiem że rozwija zmysł szczególnie plastyczny to mi się podoba. Masz taką piankę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-05-01, 21:36 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Wtrącę się, bo coś takiego ma moja siostrzenica. @Jonka - Ten zestaw nazywa się właśnie farma, tylko nie pamiętam czy magiczna czy zaczarowana (mogę sprawdzić i wrzucić, jeśli ktoś chce). Wrzuca się piankę do takiego domku, kręci korbką i wyskakują zwierzaki. @Frezja - to nie brudzi ubrań z tego co wiem, ale mogę zapytać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-05-03, 21:48 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Ten zestaw nazywa się dokładnie Magiczna farma i ja nie zauważyłam aby brudziła ubrania. a jeśli nawet to rączki się spokojnie myją, więc i z ubraniem nie ma problemu.
Generalnie ze sprzątaniem jest napewno mniej problemu niż np. z plasteliną. ona może np. wbić się w dywan tutaj nie ma takiej możliwości. wszystko super się sprząta, a rozwalone okruchy pianki spokojnie łączą się w jeden wiekszy :D

ja jako mama jestem zadowolona a najbardziej z tego, że moje dziecko nareszcie bawi się przy tym "tak naprawdę" długo, z fajnym efektem.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-05-04, 12:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-10, 15:49
Posty:6
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem na prezent będzie Twister:) http://www.sprytnezabawki.pl/Produkt/726/twister


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-05-04, 21:56 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Dziewczyny a znacie jakieś inne zestawy z pianką z Cobi? Niedługo Dzień Dziecka i tak sobie myślę, że może by coś znanego i nowego zarazem.. skoro się tak ładnie bawi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-05-10, 12:44 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-11-08, 13:53
Posty:12
Jonka napisał(a):
Ten zestaw nazywa się dokładnie Magiczna farma i ja nie zauważyłam aby brudziła ubrania. a jeśli nawet to rączki się spokojnie myją, więc i z ubraniem nie ma problemu.
Generalnie ze sprzątaniem jest napewno mniej problemu niż np. z plasteliną. ona może np. wbić się w dywan tutaj nie ma takiej możliwości. wszystko super się sprząta, a rozwalone okruchy pianki spokojnie łączą się w jeden wiekszy :D

ja jako mama jestem zadowolona a najbardziej z tego, że moje dziecko nareszcie bawi się przy tym "tak naprawdę" długo, z fajnym efektem.


Bardzo ciekawy pomysł, może być też ciastolina http://www.jestemdzieckiem.pl/produkt,46594,ciastolina-play-doh-cukiernia-hasbro.html maluch będzie sobie ćwiczył paluszki i lepił jakieś dziwadełka :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-05-12, 09:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-14, 11:08
Posty:15
Ja ostatnio chrześnicy (5 lat) kupiłam sukienkę i takie urządzenie do robienia napojów lodowych samodzielnie ( urządznenie). Lepiej robić samemu w domu takie napoje niż kupować w sklepach z dużą domieszką chemii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-14, 13:22 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
Może sporo pomysłów znajdziesz w Toys r Us, bo w Polsce wlasnie ich sklep otwierają, a ja jak mieszkałąm w Londynie to tam wlasnie kupowalam prezenty dla dzieciaków, a przez to, ze to sieciówka, to raczej wpolsce bedzie tak samo...no i lepsze ceny niz w snobistycznym smyku, którego szczerze nie lubię...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO