dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Rozwód
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-20, 19:59 
Witam. Chciała się doradzić w pewniej sprawie. Rozwodzę się z mężem, który straszy mnie, że zabierze mi dzieci. Boję się i nie wiem co mam robić:(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2013-08-22, 13:03 
Nie masz się co martwić. Teraz prawo tak funkcjonuję, że matkom przeważnie dają opiekę nad dziećmi. Poza tym adwokat napewno w tej sprawię Ci pomoże i podpowie co masz robić. Bez pomocy adwokata nic nie zrobisz.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2013-08-26, 19:00 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-05-20, 12:53
Posty:15
Musisz wziąć się w garść i gdzie znajduje się dobry adwokat Warszawa rozwód. Musisz walczyć o majątek i przede wszystkim o dzieci. Dobrego adwokata znajdziesz na obronca.com.pl Spróbuj się z nim skontaktować.

_________________
http://kilometrowka.czest.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2013-10-29, 17:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Sądy nie zawsze, choc faktycznie często przyznają dzieci matkom,
ale to też zależy od sytuacji finansowej, stylu życia itd itd...
W każdym razie koledzy wyżej mają rację - bez prawnika, albo chociaż porady prawniczej to nawet się do sądu nie wybieraj - dobrze jest znać wcześniej swoje prawa i wiedzieć jak walczyć o dziecko, gdy np mąż zacznie wyciągać brudy...

Może Ci się przydać adres: http://www.mojrozwod.pl/ - to portal rozwodowy, którego treść współtworzą prawnicy i z którego na pewno warto skorzystać ZANIM stanie sie przed sądem.
Wiedza i świadomość swoich praw czynią cuda.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2013-11-15, 14:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Rozwód to zawsze przykra sprawa... Akurat znajomy sie rozwodzi, żona chce rozwodu z jego winy, może w tym serwisie znajdzie jakies pomocne info, bo jak nie to chyba tylko prawnik...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2013-11-28, 15:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 14:12
Posty:35
Ciężka sprawa, ale warto się dobrze przygotować do tego, żeby potem nie ponosić konsekwencji swoich niekorzystnego wyroku. O ile mamy rozwód bez orzekania o winie, możemy poradzić sobie bez prawnika ale jak chcemy powalczyć o alimenty lub udowodnić, że nasz partner jest winny może być kłopot.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2013-12-03, 17:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-28, 14:13
Posty:18
Astalavistabejbe napisał(a):
Może Ci się przydać adres: reklama - to portal rozwodowy, którego treść współtworzą prawnicy i z którego na pewno warto skorzystać ZANIM stanie sie przed sądem.
Wiedza i świadomość swoich praw czynią cuda.


Bardzo ciekawy ten portal, jest na nim faktycznie wiele przydatnych informacji... Moja siostra jest w trakcie rozwodu, na pewno jej pokażę tą stronę.
Ja również nie zdecydowałabym się na walkę w sądzie bez wcześniejszej konsultacji z prawnikiem, bądź choćby poszukania czegoś na ten temat żeby czuć się bardziej pewnie. A skoro tu w grę wchodzą jeszcze dzieci to uważam, że jest to wręcz jedyna opcja.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2013-12-19, 17:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Na pewno nie zaszkodzi skorzystać z pomocy prawnika i coś poczytać. Pamiętajcie jednak, że dzieci, to nie jest coś takiego jak pralka, co sąd przyznaje komuś. ;) Przecież przy rozwodach chyba nie zabiera się praw rodzicielskich jednemu rodzicowi, tylko ewentualnie daje większą opiekę nad dzieckiem temu, który z nimi mieszka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2017-02-15, 18:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Nie sądzę aby mógł zabrać ci dzieci. Mało który sąd by mu je przyznał. Ale jeśli bardzo się boisz poszukaj dobrego adwokata. Podobno kancelaria SZIP ma świetnych prawników, możesz się tam zgłosić. Na pewno otrzymasz pomoc i wsparcie podczas rozwodu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2017-02-16, 21:59 
No cóż, w trakcie rozwodu musisz mieć po prostu dobrego prawnika, który ustali z kim dzieci zostają, ale w polskim prawie jest to najczęściej matka. Warto też pomyśleć o wynajęciu detektywa. Moja znajoma korzystała z pomocy agencji mb detektywi. Bardzo jej to pomogło w trakcie rozwodu, ponieważ miala dużo dowodów na zdradę męża.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO