dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Biuro podróży
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-08-22, 17:46 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-02-03, 21:27
Posty:52
Cześć, razem z mężem planujemy wyjazd na wakacje do Hiszpanii. Poszukujemy biura podróży, które zorganizuje nam wycieczkę. Słyszałam sporo pozytywnych opinii o biurze konsorcjum.pl. Polecacie ich usługi?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Biuro podróży
PostNapisane: 2022-07-12, 20:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Jeżeli myślisz o Hiszpanii i Wyspach Kanaryjskich, to koniecznie sprawdź oferty Itaki. To lider zorganizowanego wypoczynku właśnie w tamtym miejscu. Dodatkowo wycieczka zawsze jest zabezpieczona gwarancją ubezpieczeniową. Sama korzystam z ich usług od lat i co roku jestem zachwycona. Jak urlop to tylko z nimi!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Biuro podróży
PostNapisane: 2022-08-12, 15:50 
Byłam w tym roku na wakacjach z biurem podróży Itaka. Kierunek Hiszpania - hotel Barceló Punta Umbria Beach Resort. Przestronne pokoje i blisko piaszczysta plaża. Wszystko zgodne z obietnicami biura. Polecam!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Biuro podróży
PostNapisane: 2023-08-17, 17:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2023-01-15, 19:53
Posty:65
Melanotan https://melanotan.biz/ to produkt, który umożliwia uzyskanie pięknej opalenizny bez konieczności spędzania godzin na słońcu. To naprawdę skuteczny sposób na zdrowy blask skóry. Polecam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Biuro podróży
PostNapisane: 2024-01-21, 16:46 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
Ja polecam bezkonkurencyjne biuro Konsorcjum.pl! Podróżuje z nimi od lat i poleciłam już wielu osobom, które również są zadowolone. Mają atrakcyjne oferty, ale co najważniejsze - wszystko zawsze jest dopilnowane w jak najmniejszym szczególe. Plany wycieczek też zawsze są przemyślane i zaplanowane tak, żeby można było na wyjeździe wypocząć, ale też zobaczyć istotne rzeczy. Mam wcześniejsze doświadczenia z innymi biurami i nie zamierzam już z nich korzystać. Dla mnie tylko Konsorcjum.pl.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO