dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

rocznica ślubu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-01-28, 11:45 
Co powinien mieć zespół na wesele, żebym wiedział, że jest dobry. Zależy mi, żeby ludzie dobrze się bawili więc dobrze by było, żeby grali znane rzeczy. A Wy na co co wracacie szczególną uwagę?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: rocznica ślubu
PostNapisane: 2015-01-28, 14:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-11-20, 10:42
Posty:12
To na rocznicę ślubu robisz wesele?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: rocznica ślubu
PostNapisane: 2015-03-19, 23:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Może chce uczcić rocznicę, robiąc imprezę wspominającą wesele ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: rocznica ślubu
PostNapisane: 2015-09-22, 15:59 
my na nasza rocznice też zorganizowaliśmy mała impreze- a raczej wypad za miasto do znajomych- zjedliśmy pyszną włoska kolacje w Casa della Pizza pod Warszawa, później juz u nas na mieszkaniu wypilismy po dobrym drinku i wspolnie ogladalismy zdjecia z wesela. na świetowanie rocznic tylko we dwoje przyjdzie jeszcze czas- w koncu nie jendak jeszcze przed nami :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: rocznica ślubu
PostNapisane: 2015-10-25, 21:50 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Nasza pierwsza rocznica ślubu dopiero przed nami. Świętujemy za to zawsze datę odkąd jesteśmy razem i tradycyjnie jest to wyjazd na romantyczny wypad do Kazimierza, gdzie się zaręczyliśmy. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: rocznica ślubu
PostNapisane: 2015-11-11, 17:30 
samba_mamba napisał(a):
Nasza pierwsza rocznica ślubu dopiero przed nami. Świętujemy za to zawsze datę odkąd jesteśmy razem i tradycyjnie jest to wyjazd na romantyczny wypad do Kazimierza, gdzie się zaręczyliśmy. :)

o, to u nas bardzo podobnie było :) ylko my akurat bylismy w Warszawie, nawet w tym samym hotelu, w ktorym wtedy nocowalismy ;) fajna sprawa, bo to bylo w 2004 roku, gdzie Rialto dopiero startowało, a teraz, 11 lat później, (10 rocznica slubu, bo po roku od zarecznyn sie ozenilismy) jest pięciogwiazdkowym hotelem. Śmiesznie bylo tam wrócić i zobaczyć, jak to się pozmieniało


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: rocznica ślubu
PostNapisane: 2016-07-21, 09:02 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Ja gdy szukałam zespołu na wesele, to zależało mi na tym żeby lubili to co robią i byli profesjonalistami. Przeglądałam wiele stron, ale jak natrafiłam na The Good Sound http://www.wesele-muzyka.pl/ i posłuchałam kilku ich piosenek to byłam oczarowana. Super granie, piękne głosy. Są bardzo utalentowani. Zdecydowałam się na nich i nie żałuję, byli świetni, pełen profesjonalizm :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: rocznica ślubu
PostNapisane: 2016-12-19, 10:07 
My naszą rocznicę ślubu świętowaliśmy w warszawskim Rialto. Dwa lata temu mój mąż oświadczył mi się tam, więc było to naturalne miejsce do świętowania naszego szcześcia. ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: rocznica ślubu
PostNapisane: 2017-03-19, 22:56 
A mój mąż na naszą rocznicę zorganizował coś wyjątkowego. Wynajął salę w Venge w Łodzi i tam urządził nam wspaniałą kolację rocznicową. Było cudownie, a sam lokal naprawdę bardzo fajny :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: rocznica ślubu
PostNapisane: 2017-03-31, 14:21 
Ja dzięki wielu właśnie dobrym opiniom, zabrałem moją żonę na naszą 3 rocznicę ślubu na kolację do Salto na wilczej. Powiem wam, że naprawdę świetna restauracja, mają przepyszne owoce morza i bardzo fajny klimat


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO