dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy zdradza?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-08, 12:39 
Mam podejrzenia, że zdradza mnie mąż. Nie mam twardych dowodów więc nie chce powiedzieć mu tego wprost bo zawsze w 100% sobie ufaliśmy i nie chcę tego zniszczyć. ehh co robić w takiej sytuacji kiedy tak bardzo siedzi mi to w głowie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Czy zdradza?
PostNapisane: 2017-05-08, 14:07 
Prywatny detektyw załatwi sprawę. Nikt się nie dowie, że takiego wynajęłaś a przynajmniej będziesz mieć 100% pewności. Moja znajoma kiedyś korzystała z takiej opcji. Jak coś mogę ci dać namiary na specjalistę w takich sprawach (detektyw Skrzypek) Jej po 4 dniach dostarczono dowody na niewinność męża :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Czy zdradza?
PostNapisane: 2017-05-15, 10:24 
Pani Skrzypek jest znana z tego, że świetnie radzi sobie z takimi problemami i szybko wyjaśnia sprawę. Moim zdaniem najlepszy detektyw na rynku Wrocławskim. Osobiście nie korzystałam ale dużo słyszałam i dlatego z czystym sumieniem stwierdzam, że wynajęcie takiego detektywa w twojej sytuacji to dobry pomysł :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Czy zdradza?
PostNapisane: 2017-09-22, 14:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-08-29, 12:07
Posty:8
Według mnie godna polecenia jest Detektyw Alicja Słowińska - również z Wrocławia. O jej skuteczności miałam okazję przekonać się sama, byłam w podobnej sytuacji do Ciebie, również podejrzewłam męża o zdradę. Niestety okazało się, że moje przypuszczenia były słuszne - Pani Alicja dostarczyła mi na to mocne dowody, które później wykorzystałam w sądzie podczas rozprawy rozwodowej. Według mnie im szybciej zgłosisz się o pomoc do profesjonalisty, tym lepiej. Takie życie w ciągłym stresie i nieświadomości, w końcu stanie się dla Ciebie bardzo męczące :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy zdradza?
PostNapisane: 2018-01-18, 09:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-01-17, 13:01
Posty:23
Rozmawiałaś z nim o tym? Może ma dużo innych zajęć i stąd takie jego zachowanie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy zdradza?
PostNapisane: 2018-01-26, 12:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-01-23, 00:29
Posty:3
Od razu jakieś śledztwa... Może lepiej zwyczajnie porozmawiać. To życie, nie film ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy zdradza?
PostNapisane: 2020-08-17, 11:29 
Właśnie można i tak na własną rękę sprawdzać wierność partnera i to wcale nie jest powiedziane, że to nie jest potrzebne, znaczy się takie śledzenie. Bo niektórzy to się nie przyznają. Ogólnie to ja jestem zdania, że wsparcie takiej agencji jak CSM Agency wcale nie zaszkodzi, a może tylko pomóc tak naprawdę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO