dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

zamienniki do drukarki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-19, 13:24 
Używacie zamienników do drukarki??? Czy te najtańsze są coś warte?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2016-10-26, 17:03 
tylko zamienników używam :D odkąd tylko mi się startowe skończyły, szkoda mi kasy na oryginalne jak mogę dobre zamiennii kupić, do swojej drukarki kupuję actisy, czasami Active jet jeśli drukuję zdjęcia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2016-11-18, 22:04 
Daj sobie spokój z tymi najtańszymi zamiennikami, niektóre to nawet nie są odczytywane przez drukarkę - a wtedy to tylko strata siana i płacz, że nie ma czym drukować. Ja akurat uderzam w zamienniki Asarto, bardzo dobrej jakości, wiadomo, że kosztują nieco więcej, ale to dalej 50% taniej niż oryginalne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2016-11-23, 14:46 
zgadzam się, że najtańszych nie ma sensu brać, bo ich jakość jest kiepska i nie wiadomo jak wpływaja na działanie drukarki,lepiej kupić markowe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2016-12-11, 17:01 
W testach najlepiej wypadają active jety, bardzo dobra jest to firma, bez obaw możesz je kupować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2016-12-18, 12:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ja używam i to bardzo często bo te normalne ceny po prostu mnie przerażają. Zawsze kupuję je na http://zastrone.pl/ i powiem, że jakość drugu praktycznie bez zmian. Cenowo jest wielka przepaść więc moim zdaniem opłaca się i to bardzo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2016-12-22, 00:20 
igrek napisał(a):
W testach najlepiej wypadają active jety, bardzo dobra jest to firma, bez obaw możesz je kupować.

active jet to na pewno dobra firma ale ja wolę ich tańsze zamienniki actisy, cena o połwę mniejsza a jakość niczego sobie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-01-31, 12:11 
Zależy co komu potrzeba, actisy są bardzo oki, ale ja akurat mam avtive jet. Jakość muszę mieć bardzo dobrą bo do pracy bardzo dużo drukuję, a te akurat zamienniki spełniają w zupełności moje oczekiwania :) I sporo pieniążków zostaje w portfelu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-02-21, 21:50 
ja od kiedy pamiętam używam zamienników, ktore kupuje na DobreTonery.pl i nigdy nie narzekam.
Lepsze niz te z allegro i na pewno Cie nie zawiodą ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-02-22, 19:25 
Nie ma co kupować byle jakich zamienników za grosze nie znanej firmy bo potem płac, że drukarka ich nie czyta , że drukarka padła itp. Lepiej zwracać uwagę na markę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO