dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Która sieć jest najlepsza?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-30, 15:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 19:18
Posty:28
Cześć Wam,

Widzę, że nie ma takiego tematu, a jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie na temat istniejących sieci. Z której korzystacie i jakie są Wasze wrażenia?
Ja mogę się przyznać, że byłem już w Orange, Play i teraz Heyah. Wg mnie ta ostatnia jest najlepszą siecią na jaką mogłem trafić. Dzięki podwójnemu doładowaniu od Heyah, z którego zgarniam do 150 złotych bonusu i tanim rozmowom za granicę w cenie 59gr/min, długo nie zmienię operatora.
Ma ktoś Heyah i jest równie zadowolony co ja, czy korzystacie z innych usług? A może wszyscy czekają na start T-Mobile :P?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Która sieć jest najlepsza?
PostNapisane: 2011-06-14, 12:41 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Juz wystartował. Mnie Heyah nie przekonała. Jestem w play - warunki mogą być nie płace za wysokich rachunków a to plus.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Która sieć jest najlepsza?
PostNapisane: 2011-06-17, 14:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 19:18
Posty:28
Każdy wybiera pod siebie, to jasne. U mnie akurat cała rodzina ma w Heyah, bo często dzwonimy za granicę do USA do reszty rodziny. Jak można dzwonić za 44gr/min to czemu by nie :P A niby Stany tak daleko... Gdyby Play mi dało coś podobnego, może bym przemyślał ich ofertę, ale dla mnie na chwilę obecną jest mniej atrakcyjna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Która sieć jest najlepsza?
PostNapisane: 2011-06-24, 11:46 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-14, 16:41
Posty:24
Ja sobie zafundowałem coś takiego jak oferta play dla firm i jestem z tego wariantu bardzo zadowolony. Telefony mają super, warunki też niczego sobie. W sumie to sam nie wiem, czego mógłbym chcieć od sieci komórkowej więcej? ;) Jak dla mnie to to jest nawet bardzo ok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Która sieć jest najlepsza?
PostNapisane: 2011-07-07, 12:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-12-15, 12:48
Posty:83
Plusa zdecydowanie odradzam, czekam aż tylko mi się umowa skończy i uciekam z tej sieci. Z tego co przeglądałem oferty to wydaje mi się że jeszcze najlepiej będzie sobie wziąć coś w Play na abonament, za nieduże pieniądze mają tam całkiem fajne pakiety.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Która sieć jest najlepsza?
PostNapisane: 2011-07-07, 18:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-02, 18:14
Posty:27
Ja akurat mam w mix plusie i nie wiem co tam jest nie tak...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Która sieć jest najlepsza?
PostNapisane: 2011-07-07, 23:20 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
W sumie ja również z Plusa jestem mało zadowolony. Niby tanio, ale jakoś obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia i te ich skomplikowane taryfy, promocje i inne duperele - masakra.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Która sieć jest najlepsza?
PostNapisane: 2011-10-31, 18:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-31, 16:07
Posty:20
Lokalizacja: Opolskie
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo promocje zmieniaja sie z dnia na dzień,tak samo jest z zasięgiem poprostu trzeba obserwowac reakcje operatorów i szybko się do nich dostosowywac w lepszej sytuacji są klienci telefonów na kartę niż na abonament.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Która sieć jest najlepsza?
PostNapisane: 2011-11-09, 15:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-03, 18:51
Posty:15
mnie plus zniechęcił, mam kilka telefonów już dłuższy czas u nich i zero atrakcyjnych ofert dla stałych klientów, wręcz przeciwnie koszta rosną...z tego co obecnie się orientuje, najbardziej atrakcyjną ofertę ma play


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Która sieć jest najlepsza?
PostNapisane: 2012-02-02, 04:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 19:18
Posty:28
dobra ta nowa taryfa play? generalnie jestem w Heyah od jakiegos czasu i od momentu jak doszedł powielacz i z 3 dych robi się 100 zł to ciężko mi podjąć decyzję o zmianie sieci, ale sporo znajomych ma w play Z kolei ja namawiam znajomych na przejście do Heyah, bo wtedy do wszystkich dzwoniłbym za darmo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO