dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-10, 16:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
Pytanie jak w temacie. Ostatnio usłyszałam od kogoś o Simx, sieci, w której rozmowy międzynarodowe kosztują naprawdę niewiele. Wydaje mi się, że to fajna opcja na wakacje albo jak ktoś sporo wyjeżdża, ale chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś w praktyce z tego korzystał? Opłaca się naprawdę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-02-13, 12:07 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-08, 11:41
Posty:43
Lokalizacja: Swarzędz
Ja kupiłem w zeszłym roku kartę Simx i przydała mi się na paru wyjazdach. Stawki są faktycznie bardzo korzystne, zostawiłem komu trzeba w Polsce swój numer z Simx'a i nie martwiłem się, kiedy musialem odebrac telefon czy sam zadzwonić. Naprawdę dla własnego spokoju warto taką rzecz kupić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-02-16, 12:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-20, 14:37
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
Ooo, a co ton za bajer ten Simx? :> Gdzie mozna kupic taką kartę? A jakąs umowę trzeba podpisywać? Jakie ceny mają, wiecie? Mnie tez by się na wakacje przydalo, bo ja bez telefonu jak bez ręki ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-02-17, 14:44 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-08, 11:41
Posty:43
Lokalizacja: Swarzędz
Simx to prepaid, więc nie musisz nic podpisywać - kupujesz kartę, a jak skończą Ci się na niej środki, to możesz doładować albo nie. Ja kupowałem bezpośrednio na stronie, tam też najlepiej sprawdzić sobie stawki, bo to zalezy, jakie kraje Cię interesują. Tu masz wszystko - http://www.simx.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-02-20, 12:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
ligavad napisał(a):
Ja kupiłem w zeszłym roku kartę Simx i przydała mi się na paru wyjazdach. Stawki są faktycznie bardzo korzystne, zostawiłem komu trzeba w Polsce swój numer z Simx'a i nie martwiłem się, kiedy musialem odebrac telefon czy sam zadzwonić. Naprawdę dla własnego spokoju warto taką rzecz kupić.


A możesz napisać, gdzie byłeś? Bo interesuje mnie, w jakich krajach najbardziej Simx się opłaca :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-02-22, 12:37 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-08, 11:41
Posty:43
Lokalizacja: Swarzędz
Byłem ze znajomymi na weekend we Lwowie, więc Ukraina, na parę dni z ojcem u jego przyjaciela w Szwajcarii, weekend na Słowacji i latem w Chorwacji - najbardziej opłacało się mieć kartę Simx chyba w Szwajcarii (mniej niż złotówka za minutę) i w Chorwacji. Niby niektóre wypady były krótkie, weekendowe, no, ale to zawsze jakaś oszczędnośc, niż gdybym używał polskiej karty :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-02-23, 10:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-20, 14:37
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
ligavad napisał(a):
Simx to prepaid, więc nie musisz nic podpisywać - kupujesz kartę, a jak skończą Ci się na niej środki, to możesz doładować albo nie. Ja kupowałem bezpośrednio na stronie, tam też najlepiej sprawdzić sobie stawki, bo to zalezy, jakie kraje Cię interesują. Tu masz wszystko - http://www.simx.pl/


Dzięki za linka, zaraz sobie wszystko obczaję :D Bo z tego, co mówisz, to nieźle ten Simx wygląda... W ogóle to z Ciebie niezły podróżnik, zazdroszczę ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-02-27, 16:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
ligavad napisał(a):
Byłem ze znajomymi na weekend we Lwowie, więc Ukraina, na parę dni z ojcem u jego przyjaciela w Szwajcarii, weekend na Słowacji i latem w Chorwacji - najbardziej opłacało się mieć kartę Simx chyba w Szwajcarii (mniej niż złotówka za minutę) i w Chorwacji. Niby niektóre wypady były krótkie, weekendowe, no, ale to zawsze jakaś oszczędnośc, niż gdybym używał polskiej karty :P


No, faktycznie podrożnik :) Troche tego jest, zazdroszczę ;) Mnie właśnie interesuje chyba najbardziej Europa, bo w tym roku chciałabym ze znajomymi zrobic taką trasę po Europie i przydałby mi się taki Simx, bo jednak ciągła zmiana miejsc, nie w każdym może być net, a tez nie opłacałoby się kupowac w każdym kraju ichniejszej karty...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-03-01, 11:13 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-08, 11:41
Posty:43
Lokalizacja: Swarzędz
Chcieć, to móc ;) Ja zawsze szukam okazji, żeby gdzieś jechać, choć akurat wyjątkowo ten rok obfitował w zagraniczne wyjazdy.
Edzia, a czym jedziecie? Samochodami? Moim zdaniem w takiej długiej trasie tym bardziej warto mieć coś takiego jak Simx, bo a nuż coś się zdarzy i trzeba zadzwonić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-03-02, 17:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 19:18
Posty:28
SimX, a co to za ustrojstwo? Jeśli potrzebujesz operatora, dzięki któremu taniej zadzwonisz za granicę i zza granicy to polecam Heyah. Sam ją mam i w podróże też biorę Heyah a nie lokalne simkarty. Tylko na Ukrainę w zeszłym roku kupiłem sobie LIFE ukraińskie, bo dawali codziennie 40MB do wykorzystania i do innych w LIFE za darmo można było dzwonić, a akurat znjaomi też to wzięli Powracając do tematu, z Polski za granicę -> Heyah. Z Zagranicy do Polski, Heyah albo pakiet T-Mobile 'wszedzie rozmawiaj' czy coś takiego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO