dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Telefon z klawiaturą
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-07-01, 07:32 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Szukam dobrego telefonu z androidem, ale też z normalną klawiaturą. Czy w ogóle takie jeszcze istnieją?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon z klawiaturą
PostNapisane: 2019-07-14, 22:01 
Zaskoczę CIę bo istnieją .Sama mam takiego, BB Key2, obczaj sobie w necie. Mimo tego, że jestem młoda zawsze lubiłam mieć telefon z klawiaturą, a ten jeszcze do tego długo trzyma baterię, dużo korzystam a ładuję raz na dwa dni.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon z klawiaturą
PostNapisane: 2019-07-25, 18:10 
a właśnie dobrze że mi przypomniałaś o numerycznym i z dobra baterią telefonie BlackBerry KEY2


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon z klawiaturą
PostNapisane: 2019-07-26, 14:23 
Mój facet w firmie ma kilka telefonów blackberry, oni się zdecydowali głównie ze względu na duże bezpieczeństwo tych smartfonów i szybkość działania, a tutaj BB nie ma sobie równych


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon z klawiaturą
PostNapisane: 2019-07-28, 12:08 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
radowska napisał(a):
Mój facet w firmie ma kilka telefonów blackberry, oni się zdecydowali głównie ze względu na duże bezpieczeństwo tych smartfonów i szybkość działania, a tutaj BB nie ma sobie równych


Co masz na mysli pisząc o bezpieczeństwie BlackBerry? W sensie że dane na nim sa bezpieczne? Jesli tak to też sama chętnie poszukam jakie maja modele bo mogłabym swobodnie korzystać nie tylko prywatnie ale i służbowo. Maja takie z dual sim?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon z klawiaturą
PostNapisane: 2019-08-20, 18:24 
jak dla mnie BlackBerry KEY2 jest bardzo praktyczny do tego dla bezpieczeństwa, poza czytnikiem linii papilarnych jest opcja szyfrowania folderów i zaciemniania treści (Privacy Shade), a także program DTEK służący do skanowania urządzenia i zarządzania bezpieczeństwem .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon z klawiaturą
PostNapisane: 2019-08-20, 22:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
I nie zawiesza się wam android na tym blackberry?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon z klawiaturą
PostNapisane: 2019-08-21, 23:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
a jak z wytrzymałością baterii w tych BlackBerry??
Klawiatura wygodna??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon z klawiaturą
PostNapisane: 2019-08-23, 16:49 
wygodna, mi się było bardzo łatwo przyzwyczaić i powiem ci ze dużo szybciej mi się pisze teraz wiadomości, maile, mniej robie literówek, co do baterii to tak minimum 1 przy mega używaniu, ale zazywczaj 2 nawet 3 dni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon z klawiaturą
PostNapisane: 2019-08-25, 22:14 
U mnie bateria wytrzymuje tak 1,5-2 dni, ale i tak jestem w szoku, moi znajomi też bo każdy łąduje telefon jeszcze w pracy przed wyjściem do domu, mój spokojnie wytrzymuje i nawet ładowarki w pracy już nie potrzebuję. Jeśli chodzi o klawiaturę to jest wygodna, lepiej mi się pisze i robię mniej błędó.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO