dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Telefon
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-05, 19:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-05, 19:10
Posty:1
Witam :) nie będę się rozpisywał, bo nie o to tu chodzi. Przejdę do sedna sprawy, a wiec chce kupić telefon, moje wymagania nie są wygórowane, chce tylko słuchać na nim muzyki i co najważniejsze chce żeby miał on GPS-A, może to być a GPS nie ma żadnego problemu, ale chodzi mi o jak najtańszy telefon który spełnia te dwa moje oczekiwania ;).


Dziękuje z góry za odpowiedzi :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2012-02-16, 15:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
jeśli szukasz fajnego a nie drogirgo telefonu to ja polecam ten http://www.wasserman.pl/pl/p/Dotykowy-S ... ction/2303 jest szybki, ma szybki dostęp do internetu m ma wiele ciekawych aplikacji i mozna do niego wgrać gps-a , no i cena tez jest bardzo , bardzo dobra


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2012-04-23, 23:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-15, 09:59
Posty:30
Sony Ericsson Live with Walkman - najtaniej dostaniesz go w ofercie Heyah na 12 doładowań po 50zł - za 249zł, Naprawdę się opłaca, u innych musisz conajmniej 50% więcej kasy wsadzić w zobowiązanie, albo więcej za telefon. Ma GPS, to Sony z Walkmanem, tylko jak każdy smartfon - bateria trzyma 1 dzień. Ale lepszego telefonu w tej cenie nie znajdziesz: https://www.heyah.pl/sklep#/mix/sony-er ... th-walkman


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2012-06-08, 13:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Nokia 500 jest bardzo dobra jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki, a w miarę wytrzymała bateria zapewni długie użytkowanie. Oprócz tego ładny design, dobry wyświetlacz i w miarę rozsądna cena.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2013-09-16, 20:56 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
W korzystnej cenie, ale bardzo fajny i funkcjonalny to może Kruger&Matz Move. Z przeglądaniem Netu nie będzie problemu, gry i inne aplikacje śmigają bez problemu. To będzie trafiony zakup.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2013-12-09, 18:37 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-21, 17:53
Posty:28
Może Samsung Star II dostępny np. na stronie www.conrad.pl byłby dobry? Ma wszystkie opisane funkcje i jest stosunkowo tani.

_________________
'Pieniądze szczęscia nie dają, dopiero zakupy' :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2014-02-04, 16:48 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
najprostszy sposób wyboru to po prostu porównywarki internetowe, wpisz interesujące Cię parametry i wyszukaj, ja często korzystam z asystentzakupowy.pl w ten sposób najprościej i najłatwiej przeszukać internet i znaleźć coś dla siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2014-02-04, 16:57 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Proponuj,e MyPhone Next jestem z niego bardzo zadowolony i w dodatku ma możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch kart SIM!!
Możesz mieć dwa różne numery telefonów albo jeden numer i darmowy internet aero


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2014-02-16, 17:09 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
tak naprawdę sam musisz określić parametry telefonu jakie Cię interesują, nikt dobrze Ci nie doradzi bo dla jednego w telefonie będzie ważniejsze coś innego niż dla Ciebie, dlatego musisz decyzję podjąć sam, tak jak wspominałam najlepiej z jakimiś porównywarkami i portalami z opiniami nt. danego produktu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2014-03-21, 11:53 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-06, 13:40
Posty:40
Witajcie - mam podobny dylemat. Szukam telefonu dla chrześniaka - ma 12 lat, telefon służyłby do grania oraz słuchania muzyki. Co możecie polecić? Sam zastanawiałem się nad http://telekrowa.pl/komorki-tablety/lg,swift-g.html co myślicie? nada się?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO