dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Najlepsza pizza Katowice
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-08, 13:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Gdzie w Katowicach zjem najsmaczniejszą pizzę, bez specjalnego przepłacania za nią? Zależy mi na cienkim cieście. A zamawiamy głównie do pracy, więc w tygodniu - fajnie jeśli byłby z tego jakieś promocje. Ta którą dotąd zamawialiśmy już się nam przejadła.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Najlepsza pizza Katowice
PostNapisane: 2015-12-08, 14:37 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Nie moje strony, ale jak masz to polecam DaGrasso. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Najlepsza pizza Katowice
PostNapisane: 2015-12-09, 09:53 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
A jaka to pizza? Jakie ciasto? Dawno temu u nich zamawialiśmy na dowóz. Kojarzy mi się, że trzeba było strasznie długo czekać na jedzenie :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Najlepsza pizza Katowice
PostNapisane: 2015-12-09, 21:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Na Staromiejskiej w Dominium masz zdecydowanie najsmaczniejszą pizzę. Tzn. cienkie ciasto, smaczne, dużo składników, odpowiednio doprawione. Mają conajmniej kilka odmian pizzy, która na mnie zrobiła wrażenie tzn. smaków. Np. jako jedyni robią jak dla mnie tak smaczną pizzę z wędzonym kurczakiem. Wybitna jest ich Hawajska. No i jeszcze spróbujcie ich pizzy z sosem śmietanowym. Mega duża różnica w smaku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Najlepsza pizza Katowice
PostNapisane: 2015-12-10, 09:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
A jak z sosami? Sosy czy keczup z marketu? Bo kilka razy już się spotkaliśmy z tym drugim... Potrafią nawet keczup w normalnym opakowaniu na stół podawać. Pizza z wędzonym kurczakiem raczej wydaje się być sucha, dawno takiej nie jedliśmy, ale spróbować można. Mają tam jakieś promocje? Przeglądam zdjęcia w Google i nieźle to wygląda.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Najlepsza pizza Katowice
PostNapisane: 2015-12-10, 19:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Nie ma potrzeby zalewania pizzy sosem, bo ona sama w sobie znakomicie smakuje. A jeśli już to radzę pomidorowy - faktycznie bardzo smaczny sos, nie kecz, nie sos rozwodniony, tylko coś co ma smak. Ale możesz próbować innych - ja ogólnie nie przepadam za czosnkiem, stąd jego raczej unikam. A spróbuj jednego i drugiego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Najlepsza pizza Katowice
PostNapisane: 2015-12-11, 09:22 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Widziałaś, że mają do 13 na tygodniu pizzę za pół ceny? No i jeszcze w tygodniu druga pizza w dostawie jest za 5 zł? Tam przy opisie lokalu na stronie jest zakładka promocje - wygląda na to że warto śledzić. Sprawdziłem 4 lokale i promocje są różne. Sprawdzę to w najbliższych dniach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Najlepsza pizza Katowice
PostNapisane: 2015-12-16, 21:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Tak - mają. To już od dosyć dawna. Przez całe 5 dni? Bo wydawało mi się, że wcześniej było to jakoś od poniedziałku do środy, ale może coś pokręciłam.
Tak czy siak - masz obiad na dwie osoby w cenie połowy jednej pizzy, więc się opłaca. No i pamiętaj, że w dostawie masz drugą pizzę za pół ceny, ale od poniedziałku do środy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Najlepsza pizza Katowice
PostNapisane: 2015-12-18, 13:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
W lokalu na Staromiejskiej jest od poniedziałku do piątku na stronie to jest napisane. W Galerii Katowickiej jest dokładnie tak samo - przed chwilą to sprawdzałem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Najlepsza pizza Katowice
PostNapisane: 2016-10-01, 15:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-30, 11:22
Posty:11
niedaleko są Żory, bedą c przejazdem warto zahaczyć o Kauflanda przy ul. Okrężenej i spróbowac pizzy z Crazy PEpe . Rewelacyjna jest http://crazypepe.pl/zory-kaufland


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO