dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jakie wybrać paliwo do kosiarki?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-09-23, 09:07 
Podpowiedźcie proszę. Dopiero się przeprowadziłem, kupiłem sprzęt na koniec sezonu. Jakie paliwo wybrać? I czy w ogóle ma to znaczenie? Lejecie byle jakie, czy szukacie konkretnego rodzaju?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie wybrać paliwo do kosiarki?
PostNapisane: 2019-09-24, 08:42 
Pewnie, że jest różnica. To jak z człowiekiem - pijesz byle co, to z czasem odbija ci się to na zdrowiu. Paliwa alkilatowe Warter Fuels - poczytaj w sieci. To paliwo ekologiczne. Zauważysz różnicę po działaniu urządzenia, a z czasem - po żywotności. No i dla mnie istotna jest też żywotność samego paliwa. Normalne nadaje się do użytku przez 30 dni. Ekologiczne zdecydowanie dłużej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie wybrać paliwo do kosiarki?
PostNapisane: 2019-09-25, 08:42 
No ok, ale wystarczy, że zamówię niewielką ilość paliwa, zaleję i zauważę od razu przy pierwszym koszeniu, że sprzęt działa lepiej? Na jedno koszenie schodzi mi gdzieś 0,5-1 l - nie więcej. Jakie są najmniejsze opakowania?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie wybrać paliwo do kosiarki?
PostNapisane: 2019-09-26, 08:35 
Nie wiem, co ty lałeś wcześniej, więc ciężko ocenić, jaka będzie różnica. U nas ona była mega mocno zauważalna. Pewnie też wszystko zależy od typu kosiarki, w sensie - czy rzeczywiście da się wyciągnąć coś więcej ze sprzętu. Zamów małe opakowanie benzyny - tak ci wystarczy na kilka razy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie wybrać paliwo do kosiarki?
PostNapisane: 2019-09-27, 08:38 
Hmm... pewnie, że polecam paliwo ekologiczne. Wiadomo, że eko skład to jedno, ale dochodzą również inne istotne czynniki, jak właśnie to odczuwalnie lepsze działanie urządzenia. U mnie to dało naprawdę znaczną różnicę i ogólnie uważam taki wybór za prawidłowy. Powiedzmy sobie szczerze - z czasem pewnie pojawi się obowiązek korzystania z eko paliw. To nie jest do przeskoczenia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie wybrać paliwo do kosiarki?
PostNapisane: 2021-02-11, 11:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-09, 12:43
Posty:28
Raczej nie ma znaczenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO