dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Eksploracja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-10-13, 01:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-10-13, 00:57
Posty:2
Nie dojrzalem sie podobnego zagadnienia wiec pisze temat . jesli jest tak owe prosze usunac mi posta i wskazac droge linkiem.
Eksploracja terenow historycznych czesto zapomnianaych przez ludzi historykow a nawet okoliczne meiscowosci zajmuje sie juz 3 rok. Jest ich tak duzo poza dogami wojewodzkimi ze jeszcze nie ogarnolem calego dolnego slaska. Lotniska , bazy wojskowe , miejscowosci widma , bazy paliwowe oraz po militarne . Nie prowadze wykopkow mimo to jestem wyposarzony w latarke kamere z funkcja podczerwieni oraz aparat cyfrowy z dosc mocna lampa blyskowa ( lustrzanka cyfrowa ) oraz wykrywacz metali sredniej kalsy.. To ostatnie jest mi potrzebne podczas chodzenia po "po militarnych" terenach by nie wejsc w jakas pozostalosc po ruskich badz niemcach . Jak wiadomo nie kazda mina czy boma zostala rozbrojona przez saperow naszych . . W tym temacie chcialbym sie dzielic wrazeniami oraz inforacjami z tego typu wypraw jak i dowiedziec sie byc moze od urzytkownikow ktorzy maja podobne hobby na temat obiektow do ktorych ja nie dotarlem a wciaz istnieja . Zapraszam do wypowiedzi..


Załączniki:
logotyp2.JPG
logotyp2.JPG [ 11.28 KiB | Przeglądane 599 razy ]
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO