dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dla ukochanej wszystko
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-18, 00:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-12-23, 00:53
Posty:3
Witajcie, zastanawiałem się długi czas nad kupnem odpowiedniego prezentu dla mojej dziewczyny z okazji naszej „ 5 rocznicy” bycia razem ze sobą ( prezent musi być idealny bo w końcu wytrzymała ze mną już 5 lat! Szok ). Szukałem kilka dni na allegro oraz w sklepach internetowych. Kupienie Kobiecie prezentu nie jest tak proste jakby mogło się wydawać. Poradziłem się mojej dobrej przyjaciółki i zasugerowała mi pomysł z biżuterią. Ale biżuteria od razu kojarzy mi się z tysiącami czyli półroczną pensją … Co się okazuje. Byłem z wielkim błędzie. Można kupić świetny prezent mieszcząc się w rozsądnych granicach cenowych. Ów moja przyjaciółka poleciła mi firmę Biagi porównując ją pod względem jakości do takich Firm jak Pandora, Apart. Ceny o wiele mniejsze niż w tym markach. Jak mi powiedziała, kupując w sklepach bardzo znanych płacę za „markę”. I w ten sposób zacząłem oglądać ofertę sklepu internetowego firmy/marki Biagi. Po konsultacji z kilkoma osobami doszedłem do wniosku, że najlepszym prezentem będzie „ charmsy Carlo Biagi w kształcie serc i łączniki Biagi.
Oczywiście do tego będą kwiaty, kolacja przy świecach, winko ;). Sądzę, że to najlepszy wybór jeżeli chodzi o prezent dla Ukochanej Kobiety. W sklepie firmy Biagi( strona internetowa: reklama) zapewne będę robił zakupy kilka razy w roku ( rocznica, walentynki, święta, urodziny, imieniny …).
misia24


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dla ukochanej wszystko
PostNapisane: 2011-02-10, 13:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
Zależy ile macie lat.Bo jeżeli jesteście starsi może mógłbyś ją zabrać na jakiś romantyczny weekend gdzieś za miasto lub nad może,albo w góry.Kto wie co jej się spodoba.Wiadomo,że takie wyjazdy wiążą się z kosztami,ale to jest w końcu piąta rocznica.

Pozdr.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dla ukochanej wszystko
PostNapisane: 2011-04-13, 15:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-12, 23:28
Posty:2
Lokalizacja: Gdańsk
bardzo elegancko kolega wykombinował prezencik na 5 rocznice, brawo :)

_________________
odzież reklamowa - odzież reklamowa automatyczne skrzynie biegów - automatyczne skrzynie biegów


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dla ukochanej wszystko
PostNapisane: 2011-04-25, 17:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-25, 01:33
Posty:2
Lokalizacja: Płock
ja bym się jeszcze oświadczył do tego i było by super, nie ma lepszego prezentu na rocznice :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dla ukochanej wszystko
PostNapisane: 2016-06-28, 11:28 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
fajnym dodatkiem do jakiegoś większego prezentu może być coś niedrogiego i śmiesznego żeby rozluźnić atmosfere :) Może jakaś fajna koszulka z nadrukiem np. http://www.sferakoszulek.pl/pl/p/Koszulka-damska-JESTEM-ZAJETA/164
"jestem zajęta a ty brzydki" Mi by się spodobało :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dla ukochanej wszystko
PostNapisane: 2023-08-05, 13:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2023-01-15, 19:53
Posty:65
Sklep https://edibazzar.pl/ to niezawodne źródło prezentów Znajdziesz tam wiele różnorodnych opcji, które z pewnością zachwycą każdego. Wysoka jakość w przystępnych cenach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO