Forum dyskusyjne. Przyjazne forum.
http://www.nakazdytemat.pl/

Też mam zapytanie
http://www.nakazdytemat.pl/zazalenia/tez-mam-zapytanie-vt13878.htm
Strona 1 z 2

Autor:  lojska80 [ 2014-03-19, 11:06 ]
Tytuł:  Też mam zapytanie

;-) Witam serdecznie. Dlaczego w profilu jest podpis, a jak się go da---- to zazwyczaj po kilku dniach postu nie ma. :cry: Wszystkiego co najlepsze życzę wszystkim...

Autor:  samba_mamba [ 2014-03-19, 11:18 ]
Tytuł:  Re: Też mam zapytanie

Jaką konkretnie sytuację masz na myśli? Twoja ilość postów nie wskazuje na takie sytuacje. Kasujemy posty spamujące. Jeśli widzę, że ktoś przychodzi tu tylko i wyłącznie zostawiać linki, to je kasuję. Jeśli ktoś wchodzi popisać z nami i przy okazji podzielić się linkiem, mogę przymknąć na to oko. Wszystko w granicach rozsądku. Napisz o jaki konkretnie link/temat chodzi, a ja powiem Ci co i dlaczego skasowałam.

Autor:  Ewelinaaa [ 2014-03-19, 13:34 ]
Tytuł:  Re: Też mam zapytanie

nie rozumiem teraz w ogóle działania tego forum. Przyjazne forum to chyba każdy może co chcę napisać ,a nie nawet jak sobie wejdzie napiszę coś to musi się liczyć z tym, że jego post zostanie usunięty. To teraz w takim razie proszę REGULAMIN FORUM ponownie .

Autor:  Pawel [ 2014-03-19, 15:02 ]
Tytuł:  Re: Też mam zapytanie

Ewelina, to że forum jest przyjazne nie oznacza, że każdy może robić to co chce.
Jeśli ktoś zakłada temat tylko po to, aby zareklamować stronę internetową, to bardzo mi przykro, ale post zostanie skasowany.

Autor:  Ewelinaaa [ 2014-03-19, 15:59 ]
Tytuł:  Re: Też mam zapytanie

ja nigdy nie reklamuję nic a moje posty bardzo często są usuwane ,pod niezrozumiałym dla mnie pretekstem

Autor:  samba_mamba [ 2014-03-19, 23:16 ]
Tytuł:  Re: Też mam zapytanie

Ewelino, Twoje posty kasowane są wtedy kiedy są nie na temat lub kiedy piszesz na kilku nickach sądząc, że nikt Cię tak "zakamuflowanej" pod gościem nie rozpozna. Dopóki działasz w taki, a nie inny sposób - licz się proszę z tym, że posty będą kasowane i naprawdę nie potrzebuję szukać pretekstu, bo sama go dostarczasz. I to regularnie. A co do samego kasowania... narzekasz na nie co najmniej trzy razy częściej, niż do niego w ogóle dochodzi. Dlatego jeśli masz pretensje do kasowanych wpisów - zapraszam na priv wraz z konkretnymi przykładami co, gdzie i kiedy Ci skasowano, a wówczas - jeśli pretensje będą zasadne - podjęte zostaną stosowne kroki wyjaśniające.

Co do spamowania forum to oczywiste jest, że nie jesteśmy tablicą ogłoszeniową i nie życzymy sobie zaśmiecania go. Jeśli ktoś wchodzi tu tylko po to, aby zostawić link, to równie dobrze może nie zaglądać wcale. Podobne obyczaje obowiązują w większości znanych mi miejsc w sieci i nie widzę żadnego powodu, aby te dobre obyczaje naginać.

Autor:  Ewelinaaa [ 2014-05-24, 21:56 ]
Tytuł:  Re: Też mam zapytanie

Zauważyłam że wpadł Administrator, mam zapytanie , ale nie będę się drugi raz rejestrowała, bo to naprawdę szkoda moich i Państwa nerwów. Moje zapytanie brzmi: z jakiego powodu są kasowane moje posty, nawet tematy ? Nie zdarzam mi się nigdy nikogo obrażać, nie reklamuję nic, a gdy cokolwiek napiszę to muszę się liczyć z tym, że to nie dotrwa do mojej drugiej wizyty.

Autor:  samba_mamba [ 2014-05-24, 23:00 ]
Tytuł:  Re: Też mam zapytanie

Z takiego, że jesteś trolem. Zarejestruj się, przestań na każdym kroku prowokować i szukać guza, zacznij pisać z sensem, a z całą pewnością Twoja obecność na tym forum zostanie doceniona. Jak do tej pory bardziej zrażasz aniżeli zachęcasz do dialogu. Intrygi też bym sobie raczej darowała, bo ani to mądre, ani na poziomie. A podobno jesteś damą.

Apropo's dam i kobiet z klasą... skoro już przy tym jesteśmy. Forum to nie tablica ogłoszeń. Jeśli koniecznie chcesz znaleźć faceta na wesele albo żonatego na gorącą przygodę, sugerowałabym raczej jakiś portal randkowy albo erotyczny. Tego typu wpisy były, są i będą kasowane. Mam nadzieję, że wyraziłam się jasno.

Autor:  Ewelinaaa [ 2014-05-25, 08:56 ]
Tytuł:  Re: Też mam zapytanie

ha ha ha tyle w tym temacie.
nie warto się rejestrować, dyskutować też nie ma z kim, bo tylko niektórzy mają moc kasowania postów i zostawiają te tzw. "głupie", z których można wywnioskować, że potrzebne jest biuro matrymonialne a nie forum dyskusyjne. Nie będę się udzielać na temat klasy, jestem prawie przekonana że ją posiadam.

Autor:  samba_mamba [ 2014-05-25, 09:28 ]
Tytuł:  Re: Też mam zapytanie

Bardzo mnie to cieszy. Bo prawie czyni jednak wielką różnicę i wciąż jest jakaś nadzieja, że zaczniesz zachowywać się jak inni forumowicze. Jeśli to wszystko, to ja dyskusję uważam za zakończoną. W razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości - zapraszam na priv. :)

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/