dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wróżka Ewa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-02, 08:54 
Czesc, chcialabym zostawic namiar do wrozki ktora strasznie mi sie spodobala i ja polubilam. warto ja po prostu znac jest niesamowita! bylam na spotkaniu i bylam zaskoczona wszystkim co mi powiedziala. ta pani ma dar, polecam www.wrozka-ewa.com


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wróżka Ewa
PostNapisane: 2015-04-02, 13:02 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
a co Ci powiedziała, jeśli możesz mniej pikantne informacje

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wróżka Ewa
PostNapisane: 2015-04-02, 18:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
też pewnie ma dzień w dzień urodziny, ja znam takiego wróżbitę ,który od pół roku przysyła mi smsa z info że wróżba w dzień jego urodzin ma niezwykłą moc, jedyne 3,66 a się przekonasz:)
także nie dajcie się nabrać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wróżka Ewa
PostNapisane: 2015-04-03, 00:24 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
mam kilka własnych doświadczeń z kontaktów z osobami o "specyficznych" umiejętnościach np : czytałem książkę Klimuszki "Moje widzenie Świata". Opowiedziałem o treści książki koleżance w pracy. "znam to z rodzinnych sytuacji" powiedziała i ... Jej mama zachorowała tuż po zakończeniu wojny (IIWŚ). Wzięto ją na operację, rozcięto i zdiagnozowano - rak. Ktoś z szpitala poradził jej odwiedziny u Klimuszki , koło Olsztyna. Tu istotne treści - mama pomyślała -" do ... pojadę osobowym i zapłacę 30 zł, a wrócę pospiesznym , zapłacę 60 zł. Pojechała, na miejscu okazało się, wiele osób czekających i zapytała czy Klimuszce dać pieniądze. Zdecydowała, że da mu 30 zł i za pozostałe 30 wróci osobowym pociągiem. Przyszedł moment gdy weszła do Klimuszki. Nie zdążyła powitać gdy Klimuszko powiedział " niepotrzebnie ciebie cięli, ty nie masz raka, jesteś wycieńczona wojną, tu masz worek z ziołami i NIE DAWAJ MI TYCH 30 ZŁ, JEDŹ POSPIESZNYM", WYSZŁA JAK OGŁUPIAŁA mama koleżanki dożyła sędziwego wieku i zmarła jak to się mówi "ze starości".

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO