dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

O Forum słów kilka .......
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-06-27, 20:17 
Wchodzę na forum jak mam czas i widzę że nic się tu nie dzieje. Ciągle piszą te same osoby i to w tych samych tematach. Powiem dosadniej , wieje NUDĄ :!: Dalej już 2008-04-25 został założony temat o reorganizacji forum i od tego czasu nic w tej sprawie się nie dzieje. Rozumiem że szkoła czy praca, ale ile można słyszeć te same wymówki. To nie powinno być tak trudne i skomplikowane by zrobić porządek na forum (o czym jest mowa w powyższym temacie). Może nie chcę się zmieniać - ale ten BURDEL jaki panuje w tematach i kategoriach już zaczyna mnie męczyć i zastanawiam się coraz poważniej czy na jakiś czas nie przenieść się na inne forum, gdzie się coś dzieję a nie piszę się w PUSTKĘ :!: Czy nikomu nie zależy by forum "tętniło życiem" :?: Ciekawi mnie czym zajmuje się Administracja iż nie ma czasu zająć się forum - było przejrzyste, przyjemniejsze dla użytkownika itp. Podejrzewam iż są ciągłe dyskusje w pokoju zamkniętym - i jak widać te dyskusję nie wnoszą nic na forum a widać że służą do nabijania licznika postów. Taka jest moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać. Dodam iż przez to forum traci zamiast zyskiwać. Teraz są wakacje to można wsiąść się poważnie za forum i zrobić tak by było dobrze. To na razie tyle z mojej strony.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-27, 21:49 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
rouge po pierwsze pokój zamkniety nie słuzy do nabijania postów..
Po drugie nie kazdy ma tyle czasu co Ty
Kazdy z nas ma swoje zycie i ma swoje zajecia... jedni wiecej inni mniej - a inni jeszcze wiecej :P
Po za tym wakacje... ha ha ha dla kogo one są?? Chyba dla dzieci z podstawówki... takich w administracji nie ma...

Po za tym dlaczego kazdy potrafi narzekac?? Oka -pomysły wniosłes.. ale jako jedyny!
Czemu nikt inny nie pomoze?? Forum jest dla WAS! I to WY je tworzycie...


Skoro jest cos nie tak... dlaczego nikt nie proponuje co zrobic zeby było lepiej?

[ Dodano: 2008-06-27, 21:54 ]
Po za tym, od kiedy forum powstało wiele sie zmieniło na lepsze...

Teraz np. połączylismy sie chatem który maja wszyscy w d.. - to nasza wina?? nie!
Ale za to ludzie z chata wchodza na forum i cos tam skrobią - nowi ludzie... chyba o to chodzi??


Next... jak mozemy rozwijac forum skoro wiekszosc decyzji i zmian jest po protu krytykowanych ? to zle, to nie działa tak a mogłoby tak itd...


Narezkac kazdy potrafi! ale trzeba działać
!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-27, 23:13 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
na forum panuje pustka poniewaz, google zalozyl filtr na cale forum. Powodem bylo przekierowanie strony pogawedka.com na nasze forum. Niestety filtr trzyma do tej pory. Nie potrafie powiedziec, kiedy minie. reorganizacja forum bedzie w tym tygodniu, jest to moj pierwszy wolny tydzień po sesji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-28, 16:36 
mery_blue napisał(a):
Po drugie nie kazdy ma tyle czasu co Ty
ja mam tyle czasu na ile wskazuje moja praca, grafik itp....

mery_blue napisał(a):
Po za tym dlaczego kazdy potrafi narzekac??
nazywasz narzekaniem to iż napisałem coś krytycznie odnośnie forum lub mam inne zdanie na jakiś temat niż Ty ? Skoro sama piszesz
mery_blue napisał(a):
Forum jest dla WAS! I to WY je tworzycie...
to dlaczego Administracji tak ciężko jest wysłuchać opinii dotyczących forum - tych dobrych i tych złych ?

mery_blue napisał(a):
Oka -pomysły wniosłes.. ale jako jedyny!
i nie czuję się zachwycony z tego powodu - czy ciężko jest usiąść, pomyśleć i zastanowić się co by tu jeszcze zmienić ? Dlaczego tego typu propozycje lub sugestie mają wychodzić wyłącznie ode mnie ? Czyżby pozostałym użytkownikom Forum na tym nie zależało by pisać w fajnej atmosferze i by na forum "zawsze coś się działo" ?

mery_blue napisał(a):
Skoro jest cos nie tak... dlaczego nikt nie proponuje co zrobić żeby było lepiej?
może pokutuje przesąd iż Administracja wie najlepiej co zmienić i po drugie może użytkownicy boją się zgłaszać jakieś pomysły czy sugestie z obawy iż zostaną wyśmiani, czy nawet nikt tym pomysłem się nie zainteresuje....

mery_blue napisał(a):
Po za tym, od kiedy forum powstało wiele sie zmieniło na lepsze...
ja mogę mówić jedynie za ten okres przez który jestem na forum - a co było wcześniej to nie wiem bo mnie nie było

mery_blue napisał(a):
Teraz np. połączylismy sie chatem który maja wszyscy w d.. - to nasza wina?? nie!
a co ja na to poradzę ??

mery_blue napisał(a):
Ale za to ludzie z chata wchodza na forum i cos tam skrobią - nowi ludzie... chyba o to chodzi??
i bardzo dobrze , przynajmniej "coś" zaczyna się dziać na forum

mery_blue napisał(a):
Next... jak mozemy rozwijac forum skoro wiekszosc decyzji i zmian jest po protu krytykowanych ? to zle, to nie działa tak a mogłoby tak itd...
wydaje mi się ze Oczekujecie szybkiej odpowiedzi i bez możliwości spokojnego zastanowienia się "jak to ma być". Może ktoś chcętnie by dodał, ale jak skoro "klamka już zapadła"?

mery_blue napisał(a):
Narezkac kazdy potrafi! ale trzeba działać
to działa w obie strony

Pawel napisał(a):
reorganizacja forum bedzie w tym tygodniu
Paweł bez urazy ale to stwierdzenie słyszałem tyle razy iż zapomniałem dokładnie ile i poczekam aż będzie coś zrobione w tym kierunku.

Paweł jeśli chodzi o ten filtr to nie da się tego jakoś obejść lub napisać w tej sprawie do Google z zapytaniem dlaczego tak jest i kiedy to usuną ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-28, 16:48 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
rouge napisał(a):
Paweł bez urazy ale to stwierdzenie słyszałem tyle razy iż zapomniałem dokładnie ile i poczekam aż będzie coś zrobione w tym kierunku


... nawet nie zwrociles uwagi, ze zmiany zostaly juz wprowadzone


rouge napisał(a):
Paweł jeśli chodzi o ten filtr to nie da się tego jakoś obejść lub napisać w tej sprawie do Google z zapytaniem dlaczego tak jest i kiedy to usuną ?


Napisac mozna, ale moga nas jeszcze bardziej ukarac, calkowicie usunac forum z bazy google, ale nie ma wyjscia, bede musial zaryzykować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-28, 17:02 
Pawel napisał(a):
... nawet nie zwrociles uwagi, ze zmiany zostaly juz wprowadzone
przeraszam bardzo, poprostu nie spodziewałem się że to będzie tak szybko. W szoku teraz jestem. Mam nadzieję iż teraz lepiej będzie można się poruszać po forum .....

Cytuj:
Napisac mozna, ale moga nas jeszcze bardziej ukarac, calkowicie usunac forum z bazy google, ale nie ma wyjscia, bede musial zaryzykować.
ale dlaczego mnieli by usunąć forum z bazy ? coś wbrew regulaminowi zrobiłeś ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-28, 18:23 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
rouge, google nie musi sie tlumaczyc poczynan, nie mozna ich do nikogo zaskarzyc, google tez nic nie zastapi.... ma nie ma rynku zadnej konkurencji, dlatego na tyle sobie pozwalaja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-29, 12:41 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Ciekawie mnie to, ze pogawedka.com juz dawno zostala odblokowana przez google a nakazdytemat.pl wciaz nie :O Nie wiem tez dlaczego pisanie do google uwaza sie za ryzyko. Przeciez nic zlego nie zrobilismy :/ wkurza sie ze napisalismy w ogole? To sa tez ludzie :)

A jesli chodzi o pomysly, tematy etc. to i ja skonczylam sesje. Owszem zostala mi praca mgr do wykonczenia ale i nad nia nie moge siedziec po 20 h dzinnie :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-01, 20:11 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
do google juz napisalem, znawcy mowia, ze i tak nas oleja... zobaczymy ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-02, 20:09 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
troche wiary Paweł :))
moze jednak nie oleją...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO