dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Mezczyzna...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-25, 01:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-25, 01:22
Posty:3
Mezczyzni czesto nie szanuja samych siebie, czesto chodza zaniedbani, nieogoleni, nie przywiazuja do swego wygladu uwagi, twierdzac niejednokrotnie, ze to takie nie meskie byc czystym i zadbanym,mowia ze zadbany mezczyzna to moze byc tylko gejem.


Nie majac szacunku do wlasnego wygladu, bedac bezkrytycznymi wobec wlasnej osoby nie maja rowniez obowiazku dbac o innych, o nas kobiety.
Wiecie jak cos takiego slysze czy czytam to nie wiem czy plakac czy sie smiac, ale wybieram smiech
A Wy co o tym sadzicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 09:11 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Smutne to ale prawdziwe, ale skoro wolą być zarośniętymi niechlujami w flanelowych koszulach i sandałach to ich sprawa, ja się od takich będę trzymać z daleka ;))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-27, 14:45 
Ja tam co jakis czas czas sie gole - jak uznam iż już pora. Czasami jakiś krem sobie kupie i stosuję - ale znów jak facet będzie miał za duzó kosmetyków to będą go porównywać do geja czy innego takiego - bo wg wiekszości zadbany facet MUSI być gejem. Druga sprawa iż media chcętniej reklamują kosmetyki kobiece - bo to jest sprawdzone i zawsze znajdzie się kobieta która kupi - a co do męskich to raczej traktują to tak po macoszemu - w moim przypadku Żadna reklama nie zadziała tak bym szedł i kupił jakiś kosmetyk - te reklamy wg mnie bardziej zniechęcaja niż zachęcaja do kupowania. Ale czy też łatwo zmienić mentalnośc i przekonanie że "Prawdziwy mężczyzna to zadbany mężczyzna " ??? - to będzie trudne bo pokuję przekonanie że mężczyźni nie pownni i nie mogą stosować kosmetyków - bo to tylko kobiety stosują. Zmieńcie mentalność to może coś się zmieni.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 20:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Ja gine gdy widzę faceta który ma niewypastowane buty i brudne paznokcie. Mężczyźni nie widzą w tym nic złego, dla nich prawdziwy facet powinien śmierdzieć potem:) Niestety drodzy panowie, ale kobieta ma całkiem inne wyobrażenie prawdziwego mężczyzny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 20:35 
Heh, a na westernach kobiety wręcz gnają do zarośniętych, śmierdzących potem i brandy mężczyzn. Mit obalony? ;p

A czy żel na włosach kojarzy się Wam z pedalstwem? ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 20:41 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Davis, nie myl filmów z rzeczywistoscią... to ze facet ma zarost nie musi wcale od razu oznaczac ze jest brudasem :D

Osobiście lubię taki 2dniowy zarost u mojego męża :)
Żel do włosów ? Jak kto co lubi ... ale mi sie nie kojarzy jakos dziwnie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 20:57 
Haha, z tymi westernami to było na żarty :mrgreen:

Co do mężczyzn - wszystkich emo (jeśli można TO nazwać mężczyzną) powinni rozstrzelać ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 16:05 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Coś w tym jest. Niektórzy z moich pacjentów sprawiali wrażenie, jakby cały dzień biegli w czterdziestostopniowym upale, po drodze wpadając do szatni piłkarzy po meczu, aby się przebrać i kopali w ziemi. Ja za absolutne minimum uważam mydło, szampon i szczoteczkę do zębów.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 20:43 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Mezczyzna musi byc czysty i zadbany.
Natomiast jako kobieta zupelnie nie rozumiem panow, ktorzy farbuja sobie wlosy...

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 21:24 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Janja napisał(a):
Mezczyzna musi byc czysty i zadbany.
Natomiast jako kobieta zupelnie nie rozumiem panow, ktorzy farbuja sobie wlosy...


A ja rozumiem, zwłaszcza gdy osiwiał, lub w wyniku wypadku część jego włosów ma odmienny kolor od reszty.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO