dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dwie koszule
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-06-12, 13:17 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
Hej co myślicie o tych koszulach?

Cross Jeans: Koszula w czerwoną kratkę, w kroju fit regularnym, z zapięciem na guziki, kołnierz w modny kent, długie rękawy, kieszonka na piersi. 100% bawełny w materiale. https://www.limango.pl/shop/cross-jeans/koszula-regular-fit-w-kolorze-czerwonym-2-8644085?brand=cross-jeans

Levis: Koszula o nazwie: Barstow w czerwoną kratkę, również zawiera kołnierz w typie kent, zapięcie na guziki, długie rękawy, dwie kieszonki na piersi. 100% bawełny. https://www.limango.pl/shop/levi-s/koszula-barstow-w-kolorze-czerwonym-2-8029767?brand=levi-s

Moim zdaniem obie są ok, ale jakoś tak "jaśniejsza i pogodniejsza" wydaje mi się ta z Crossu i chyba ją zakupię mojej drugiej połowie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dwie koszule
PostNapisane: 2020-06-12, 13:48 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 14:12
Posty:1265
Wiesz dla mnie obie są ok, ale jeśli bardziej do Ciebie przemawia ta z Cross to myślę, że ona będzie właśnie najlepszym wyborem, bo jak kupisz: Barstow to możesz potem przebąkiwać: "ehh szkoda, że nie kupiłam tej drugiej z CJ była bardziej słoneczna"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dwie koszule
PostNapisane: 2020-06-15, 12:30 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
Faktycznie masz rację.... kupiłam tą z czerwonej kraty z Cross Jeansu, bardzo wygodna jest w noszeniu, w dodatku przewiewna, co jest mega plusem w tym upale. Dzięki za rady!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO