dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Muszka czy krawat?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-06-04, 10:15 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
Cześć,
Mam do Was pewne pytanie. Mój chłopak wybiera się wkrótce na dosyć ważną rozmowę o pracę i tak właśnie się zastanawiamy jak ma na nie iść. Czy standardowo założyć krawat czy może jakąś muszkę. Poradźcie coś,
dzięki

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muszka czy krawat?
PostNapisane: 2012-06-04, 13:50 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Hmmm.... zależy przede wszystkim co on lubi. Ja na jego miejscu założyła bym muszkę, ponieważ mało osób w niej chodzi. Mógłby tym podkreślić swoją niezależność oraz oryginalność. Ale to tylko moje skromne zdanie. Jeśli zdradzisz więcej szczegółów to wspólnie możemy coś fajnego wybrać (uwielbiam modę). Chodzi tu o kolor garnituru, koszulę, karnację oraz budowę ;)

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muszka czy krawat?
PostNapisane: 2012-06-04, 17:41 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
Oczywiście, że możemy coś razem pokombinować :-) A więc jest nieco wysoki ok.180cm, szczupły, lekko opalony. Co do garnituru to jest on w kolorze metalicznym, koszula standard biała. Też myślałam o muszce tylko jak się rozglądałam za nimi to wszystkie jakieś takie mizerne...

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muszka czy krawat?
PostNapisane: 2012-06-05, 09:46 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Ogólnie rzecz biorąc to nie wszystkie muszki ładnie wyglądają. Tutaj mam ciekawe kolorki oraz wzorki, zerknij, która Ci się najbardziej podoba. Na mój gust ta powinna się fajnie komponować z garniturem oraz cerą Twojego TŻ, jak uważasz?
http://www.mojekrawaty.pl/offer,list,10 ... ttier.html

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muszka czy krawat?
PostNapisane: 2012-06-05, 13:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
Ładna pasująca pod kolor garnituru, ale ja bym się skłoniła ku bardziej jaśniejszej np ta; http://www.mojekrawaty.pl/offer,list,10 ... ttier.html jak myślisz będzie pasowała?

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muszka czy krawat?
PostNapisane: 2012-06-05, 15:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Ta jest Ok, będzie pasowała do jasnej koszuli. Zresztą ten kolor będzie również idealnym połączeniem dla czarnego garnituru. Na pewno nie wybieraj ciemniejszej muszki. Powinien być zadowolony Twój Tż ;)))) Szepnij później słówko jak będzie wyglądał w realu ;)

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muszka czy krawat?
PostNapisane: 2012-12-23, 11:49 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
Tradycyjnie męskie muchy (<- poczytaj tutaj),
nosi się do eleganckiego smokingu, na różne ważne okazje, ale takiej bardziej uroczyste, niż codzienne.
Na rozmowę o pracę mucha jest ok - ale pod warunkiem, że chłopak stara sie o posadę w cyrku.
Jeśli nie - to tylko krawat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muszka czy krawat?
PostNapisane: 2013-01-02, 16:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Na rozmowę kwalifikacyjną mucha się raczej nie nadaje, no chyba, że chce zrobić wrażenie na przyszłych pracodawcach i zaprezentować się jako ktoś bardzo oryginalny :). Tego typu ozdoba kojarzy mi się jednak bardziej z weselami, balami itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muszka czy krawat?
PostNapisane: 2013-01-03, 10:50 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Podobne jest i moje zdanie. Rozmowa o pracę - tylko krawat. Muszka nadaje się tylko i wyłącznie na inne okazje, ale z pewnością nie do rozmowy kwalifikacyjnej. Pracodawca nie pomyślałby inaczej jak o kimś kto dba o wszystko,ale na pewno nie będzie się przykładał do pracy.Ubierać się należy czysto, bez przesady - oryginalność nie wchodzi w ogóle w grę. Chyba,że to ma być praca w restauracji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muszka czy krawat?
PostNapisane: 2013-01-03, 13:25 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
ciekawska napisał(a):
Podobne jest i moje zdanie. Rozmowa o pracę - tylko krawat.


dokładnie!! muszka może być na ślub, wesele czy jakieś inne tego typu uroczystości, ale rozmowa o pracę to sprawa czysto biznesowa i nie wyobrażam sobie nawet takiego kogoś kto przychodzi na rozmowę o pracę jak na imprezę, sam krawat tez nie powinien mieć zbyt wielu wzorków, a jeszcze najlepiej jakby był gładki, ewentualnie miał takie nie rzucające się wzorki np. jak taki krawat z wyprzedaży
Obrazek

ale nie coś takiego :D :D :D

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO