dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

męski drobiazg
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-03-11, 18:51 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
Hejka co prawda temat iście męski, ale myślę, że warty uwagi....

Co myślicie o tym pasku? https://www.jeans24h.pl/meski-pasek-cross-jeans-pasek-black-001-0405K-001-p-170659.html. Ja myślę, że jest to fajna rzecz do spodni zarówno jeansowych jak i materiałowych. Nadaje się również do szortów. Jest bardzo tani, co może być zachętą do jego zakupu dla tych, co nie lubią tracić dużych pieniędzy na akcesoria do spodni.

Zastanawiam się czy takiego drobiazgu nie kupić z okazji spóźnionego dnia mężczyzny...skoro już tak walczą o to by był po dniu kobiet :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: męski drobiazg
PostNapisane: 2020-03-24, 23:26 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 14:12
Posty:1265
Niestety nie jest obecnie dostępny, ale może nie długo znów będzie można go zakupić wtedy naszą brzydszą połówkę warto obdarować czymś miłym nie tylko w dniu ich święta o które tak walczą ;), ale tak w ogóle będzie to miłe. Pasek jest bardzo ładny, ma swoją specyficzną urodę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: męski drobiazg
PostNapisane: 2022-05-28, 13:58 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 23:18
Posty:97
Męskie i nie tylko męskie akcesoria można kupić na stronie https://edibazzar.pl/ Po cenach mogłoby się wydawać, że szkoda pieniędzy, bo to pewnie jakiś szmelc. Na początku też tak myślałam, ale doszłam do wniosku, że nawet jeśli tak będzie to nie mam zbyt wiele do stracenia. Teraz nie żałuję swojej decyzji i już wielokrotnie robiłam tutaj zakupy jak nie dla siebie to dla kogoś na prezent.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO