dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gdzie kupować kosmetyki .
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-30, 10:19 
Piszcie kochani gdzie kupować kosmetyki . Ja mogę polecić jedną fajna stronkę z kosmetykami ( i nie tylko ) . Podaję zainteresowanym link http://oziway.com/ .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2017-01-30, 11:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-01-30, 11:20
Posty:5
Szukać w google, z doświadczenia wiem, że każdą rzecz można tanio kupić w innym sklepie. Nigdy nie jest tak, zeby wszystko było tanio w jednym miejscu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2017-04-10, 08:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-04-07, 12:17
Posty:19
U nas w domu kosmetyki kupujemy w Internecie w Apteka Gemini. Są tam nawet kilkanaście % tańsze niż w stacjonarnych sklepach. Ostatnio żona trafiła tam swój ulubiony krem bioderma hydrabio - https://www.aptekagemini.pl/bioderma-hydrabio-legere-lekki-krem-nawizajacy-40ml.html 7 złotych taniej niż w stacjonarnym sklepie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2017-04-21, 12:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-04-21, 10:57
Posty:21
kosmetyki zamawiam w sieci, zazwyczaj całe zestawy jak widzę że są na wykończeniu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2017-09-09, 18:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-20, 15:33
Posty:16
Kosmetyków na rynku jest co nie miara i każdy może wybierać do woli.Trzeba sobie tylko dopasować do własnych potrzeb Ja najczęściej korzystam z kosmetyków Avonu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2017-09-28, 20:24 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Najczęściej kupuję albo w rossmannie albo w internecie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2017-10-15, 15:29 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-07-13, 19:10
Posty:2
Lokalizacja: Wrocław
malala - może i owszem, ale jakby się kierować tylko najniższą ceną, to wbrew pozorom, można by przepłacić. Bo do każdego takiego "najtańszego" produktu dochodzą koszty przesyłki, a wtedy już mamy spory rachunek ;) Ja w kilkunastu sklepach chyba już kupowałam, zanim znalazłam taki i najtańszy i ze sporym asortymentem - https://activeshop.com.pl/. To jest hurtownia, więc sporo tu kosmetyków profesjonalnych, a podobno takie są o wiele lepsze niż te z drogerii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2017-10-27, 13:22 
Najczęściej kupuję kosmetyki w najbliższej drogerii czyli w rossku, mój ostatni zakup to nawilżająco – matujący krem węglowy carbo detox bielendy o działaniu detoksykującym skutecznie poprawia stan skóry mieszanej i tłustej; błyszczącej, z zaskórniakami i rozszerzonymi porami., znacie go?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2017-11-05, 18:31 
Najczęściej w drogeriach lub w aptece. A ostatnio kupowalem sobie kilka produktów do włosów marki dermastic, własnie w aptece. Kupiłem szampon, serum wzmacniające oraz plastry. To bardzo fajny zestaw na osłabione włosy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2017-11-08, 09:02 
My z żoną niestety mamy atopowe zapalenie skóry i ona ja. Tak sie jakoś nam złozyło. My najczęściej kupujemy kosmetyki w atopis.pl, ponieważ są fajnie dostosowane do naszej skóry i nie podrażniaja jej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO