dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Spa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-01-15, 15:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
Czy korzystacie z zabiegów upiększających w spa? Ja bym się wybrała, właśnie tak poza sezonem, zimą, żeby się wyrwać od pracy i zrelaksować. Byłam kiedyś nad morzem w zimie i jest zupełnie inne miejsce niż latem;) Myślałam o Jastrzębiej Górze, tam jest hotel Primavera spa, 100 metrów od morza i ma bardzo fajna ofertę masaży, na przykład akupresurę, drenaż i antycellulitisowy. Powinno tam teraz nie być tłumów, chyba największy ruch jest jednak latem, a właśnie na chwili wytchnienia mi zależy. Przynajmniej z pięć dni...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-31, 11:19 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Spa nad morzem fajny pomysł, ale chyba lepiej wybrać się tam, gdy pogoda będzie lepsza, tzn. będzie cieplej, żeby móc skorzystać też uroków Bałtyku i opalania na piaseczku :)
Jak dobrze, że wakacje i sezon urlopowy już tuż tuż :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Spa
PostNapisane: 2010-12-19, 20:57 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Właśnie sobie poczytałam trochę o tym hotelu Primavera i w sumie wygląda całkiem fajnie. Zabiegów dużo, lokalizacja świetna..a teraz na ich fanpage'u jest konkurs rodzinny w którym można wygrać darmowy pobyt. Gdyby ktoś był zainteresowany to tutaj jest link: http://www.facebook.com/#!/PrimaveraSpa w końcu nie codziennie można korzystać z darmowych zabiegów SPA.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Spa
PostNapisane: 2016-10-21, 08:36 
Jak chcesz sie wybrać poza sezonem do spa, to teraz właśnie jest taki najlepszy czas. No a jaeśli chodzi o samo spa, to ja byłam niedawno w Pałacyku Łąkomin, niedaleko Gorzowa Wlkp. Mają tam rewelacyjne zabiegi, no i ceny nie odstraszają :) Także może tam się wybierzesz? :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Spa
PostNapisane: 2016-11-18, 13:11 
Tego lata byłam pierwszy raz w SPA. Odwiedziłam miejscowość Kudowa Zdrój i hotel Verde Montana. Mąż wiedział, że marzyłam o takim relaksie od dłuższego czasu i postanowił zafundować nam kilkudniowy wypad na piątą rocznicę ślubu :) Są tam kryte baseny, jest sauna i sala do fitnessu, no i oczywiście wszelakie zabiegi pielęgnacyjne. wróciliśmy do domu mega zrelaksowani, pełni nowej energii i z uśmiechem z twarzy. Dziewczyny, nie ma nic lepszego niż wypad do SPA :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Spa
PostNapisane: 2016-12-15, 16:47 
Ja uwielbiam spa w hotelu Senator w Dźwirzynie. Nawet mają tam takie rytuały saunowe z mistrzem ceremonii. Super sprawa ;) Bardzo fajna jest tez okolica, las dookoła i morze prawie pod nosem ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Spa
PostNapisane: 2017-04-27, 20:43 
JA lubię to spa w Unitral w Mielnie: http://www.unitral.pl/. Mają bardzo fajne zabiegi, no i jest ich duży wybór. A, i ceny są w porządku, także zobaczcie sobie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Spa
PostNapisane: 2017-05-10, 23:03 
najlepsze spa w jakim byłam do tej pory to to w Pałacyku łąkomin. Bardzo fajne zabiegi mają, jest ich duży wybór no i wszystko oczywiście profesjonalnie. Panie są bardzo miłe, chętnie tam wracam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Spa
PostNapisane: 2017-05-25, 23:55 
Moim zdaniem unitral to zawsze jest dobra opcja! 4 gwiazdki to jednak 4 gwiazdki, i hotel i spa na super poziomie! No i spokojnie można się tam wybrac z dziecmi, nie am się co martwić, ze to nie jest miejsca dla nich, bo, uwaga, na takie wyjazdy to oni są super przygotowani! :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO