dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

alkomat na prezent
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-04-11, 09:33 
chce kupić alkomat na prezent, jak wybrąc? na co zwrocić uwagę przed wyborem, posszperałam troche na allegro i ceny zaczyają się od paru złotych do paru tysięcy nawet, jaki wybrac dla kierowcy do sporadycznego użytku?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: alkomat na prezent
PostNapisane: 2018-04-12, 22:44 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
Głowy nie dam, ale był tu już chyba podobny temat. Najbardziej polecane były elektrochemiczne. To tak 300-500 zł musisz liczyć.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alkomat na prezent
PostNapisane: 2018-04-13, 14:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Faktycznie temat juz się chyba przewinął. Na pewno nie warto zaprzątać sobie głowy tymi tanimi alkomatami, bo są do niczego. Z drugiej strony pieniądze można lepiej zagospodarować niż kupowanie bardzo drogiego alkomatu.
Też wydaje mi się, że ok. 500 zł za alkomat to rozsądna kwota.
Pod linkiem masz fajny tekst na temat wyboru alkomatu.
https://mbrokers.pl/motoryzacja/aktualnosci-motoryzacyjne/jak-wybrac-alkomat-rodzaje-i-sposob-dzialania-alkomatow/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alkomat na prezent
PostNapisane: 2018-07-20, 17:44 
alkomat na prezent dobra rzecz. Sam dostałem Alkohita z którego jestem zadowolony ponieważ po imprezie mogę sprawdzić w jakim jestem stanie. Jest to urządzenie wielokrotnego użytku z darmową kalibracją.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: alkomat na prezent
PostNapisane: 2018-07-24, 13:26 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
A który model używasz? Bo są w bardzo zróżnicowanych cenach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alkomat na prezent
PostNapisane: 2018-07-25, 15:04 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
Zastanów się jak często będziesz go używać, jakich funkcji potrzebujesz, zwykły ustnik wystarczy, czy może chcesz mieć możliwość używania lejka. Łatwiej Ci będzie wybrać, jak będziesz wiedzieć dokładnie czego od tego alkomatu oczekujesz ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alkomat na prezent
PostNapisane: 2018-08-02, 10:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Takie rzeczy to akurat ciężko określić. Sporadycznie. Nawet w letnim sezonie to nie będzie wiecej niż raz w tygodniu, choć po grillu moze być więcej osób do sprawdzenia. Bo wielu gości, jak już się pojawi wczesniej w porze obiadowej, to potrafi łyknąć piwo i teoretycznie wieczorem powinni móc już kierować, ale licho wie. A alkomat powinien być prosty w obsłudze i jak najmniej problematyczny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alkomat na prezent
PostNapisane: 2018-08-28, 14:01 
lejek lepsza opcja, bardziej higieniczna. A jak już się ma alkomat to się znajdą sytuacje w których mozna go użyć. Ostatnio pojechaliśmy na weekend ze znajomymi i w niedzielę kumpel wyciągnął alkohita z lejkiem i każdy mógł się sprawdzić czy możemy już jechać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: alkomat na prezent
PostNapisane: 2018-08-29, 09:52 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Lejek to ciekawe rozwiązanie i warto wydać na taki alkomat parę groszy więcej. My mamy alkohit x5 i czasem trochę brakuje lejka, zwłaszcza latem, kiedy częściej się imprezuje. Choć z drugiej strony jakoś sobie radzimy i bez lejka, bo ustniki nie kosztuja fortuny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alkomat na prezent
PostNapisane: 2018-11-07, 15:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-07-19, 14:21
Posty:12
Lokalizacja: Katouise
W Polsce zrobił się szalony trend kupowania alkomatów za pińcet złotych, kiedy te za 200 złotych zgodnie z większością testów dają TAKIE same wyniki. Zobacz sobie jak na AliExpress możesz je kupić tanio...http://s.click.aliexpress.com/e/bL3v6ebl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO