Forum dyskusyjne. Przyjazne forum.
http://www.nakazdytemat.pl/

Przygotowanie auta do zimy
http://www.nakazdytemat.pl/motoryzacja/przygotowanie-auta-do-zimy-vt16048.htm
Strona 1 z 1

Autor:  Diawel [ 2017-12-12, 18:20 ]
Tytuł:  Przygotowanie auta do zimy

Jak przygotowujecie auto do zimy? Robicie jakieś specjalne zabiegi zarówno jeżeli chodzi o karoserię jak i zabezpieczenie silnika? Czy tylko wymiana płynu do spryskiwaczy na zimowy i opony?

Autor:  PiotrekJabłoński [ 2017-12-18, 07:34 ]
Tytuł:  Re: Przygotowanie auta do zimy

Nie no, u mnie pełna detailingowa profeska, ale ja to lubię i o auto dbam niezależnie od pory roku, teraz akurat na zimę faktycznie mocniej karoserię przed korozją zabiezpieczałem, w chemiczna-hurtownia nawet sobie glinkę z 3M zamówiłem, żeby w końcu solidne glinkowanie zrobić auta i wszystkie jakieś delikatne ślady rdzy udało się usunąć

Autor:  dorka [ 2017-12-22, 12:24 ]
Tytuł:  Re: Przygotowanie auta do zimy

"w zasadzie ja sie zastanawiam czy nie skorzystac z serwisu forda Motorcraft serwis. Słyszałam dobre opinie, że jest bardzo fajna propocja i świetni fachowcy. Ja sama nie interesuje sie motoryzjacja i zawsze swoj samochod oddaje fachowcom. Co sadzicie o takim serwisie? Warto?

Autor:  Łukasz_de [ 2018-03-15, 16:02 ]
Tytuł:  Re: Przygotowanie auta do zimy

jak jesteście z krakowa lub okolic, to zarówno przed zimą jak i po zimie, czy przed każdą dłuższą trasą warto podjechać do auto serwis wadowicka, robią tam przeglądy na linii diagnostycznej zupełnie za free, można się przez net umówić

Autor:  zorek [ 2018-06-13, 13:11 ]
Tytuł:  Re: Przygotowanie auta do zimy

W tym roku już bez żadnego większego przygotowania do zimy nie będzie. Blaszak do garażowania od Stalgar już stoi. Tanio, szybko i bez kombinowania. Do zimy sporo czasu, więc pełna izolacja i awaryjnie ogrzewanie nie będzie problemem.

Autor:  Olek [ 2018-07-10, 20:49 ]
Tytuł:  Re: Przygotowanie auta do zimy

Ja właśnie kupiłem garaż lecz wymaga on wymiany bramy przed zimą gdyż obecna jest w opłakanym stanie. Oglądałem różne bramy i najbardziej spodobała mi się oferta Hormanna. Bramy ich cieszą się dobrą opinią, a sam producent daje na nie solidna gwarancję i udostępnia serwis dostępny 24 h przez cały tydzień.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/