dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Motoryzacyjny prezent :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-22, 17:36 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Podpowiedzcie mi, bo sama nie wiem. Na rynku są takie vouchery do kupienia na jazdę jakimś fajnym autem - myślicie, że to odpowiedni prezent dla osoby, której hobby jest właśnie motoryzacja, a przede wszystkim majstrowanie przy pojazdach, tuningowanie ich itp.? Dodam, że ta osoba pracuje właśnie jako pomoc w warsztacie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2013-05-24, 15:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-01-31, 09:53
Posty:83
Jeszcze się pytasz! To wygląda jak idealny prezent dla takiej osoby!:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2013-05-31, 17:14 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
No własnie też tak myślę i jestem na 90 % przekonana do słuszności tego pomysłu. :) Jeszcze namówiłam siostrę i ona się dołoży do prezentu, więc tym lepiej dla mnie. :)
Tylko pytanie - taki rajd Ferrari czy taki Lamborghini? Cenowo niewielka rożnica, ale może w jeździe będzie jakaś znacząca? Nie wiem, które auto lepsze :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2013-06-13, 22:11 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Pomysł jest ok, ale chyba jeszcze zależy jakim autem ta jazda, jak długo i gdzie:) No i cena:) też ważny aspekt!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2015-04-27, 22:31 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-11, 23:13
Posty:63
pomysł fajny :) ale ja to bym pojeździł Mazdą 3, dla mnie to samochód marzenie - bogate wyposażenie, design, do tego ekran multifunkcyjny, wiele nagród w różnych konkursach to po prostu marzenie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-04-19, 12:10 
ja tam facetowi kupiłam coś do pielęgnacji samochodu z serii K2, na pewno był tam Roton do czyszczenia felg i coś do nabłyszczania. Ale on najbardziej kocha jeździć swoją furą więc był zadowolony :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-06-06, 18:43 
e to jak sam się takimi rzeczami zajmuje to może kup mu malucha zeby sobie przy nim mógł podłubać :D trochę go podrasować ! popatrz jak można się postarać https://goo.gl/2xUOCU :) ja bym sama takim pojeździła ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-06-14, 12:06 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Jeżeli zależy ci na czymś nietypowym, ale przydatnym, to fajnym prezentem dla kierowcy na pewno może być alkomat. Zresztą przydaje się także w sytuacji, kiedy robisz imprezę i nie masz pewności, czy gościowi można oddać kluczyki do samochodu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-06-14, 12:30 
Alkomat? oj nie.. źle się kojarzy! Dla faceta co kocha motoryzację ja bym kupiła coś stąd total-care.pl to jest sklep, gdzie jest profesjonalna chemia motoryzacyjna!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-07-07, 13:39 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Dlaczego źle. Ostatnio bardzo popularnym prezentem jest drobna elektronika. My w domu mamy alkohit x5 i sprawuje się rewelacyjnie. Nawet wcześniej nie przypuszczałam przy ilu okazjach się przyda. W sezonie grillowym to jedno z podstawowych urządzeń, jeżeli przyjmujesz zmotoryzowanych gości.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO