dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

mechanik
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-09-06, 09:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-09-06, 09:37
Posty:3
Na porządnych mocnych zamiennikach pracują w warsztacie Wacar na Mokotowie, ja bym ich podpowiedział. Jeszcze nie było sytuacji żeby mi coś wymienili i żebym wracał reklamować, albo żeby chwilę po tym poszła inna część. Co się często zdarza bo jednak układy w samochodzie na siebie wpływają, jak jeden niedomaga to się na inne elementy potrafi przełożyć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: mechanik
PostNapisane: 2021-05-30, 17:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-27, 23:13
Posty:23
Najlepszy mechanik wg mnie to Honda Matraszek w Markach k. Wawy. Kiedyś to było aso Hondy, dzisiaj serwisują wszystkie auta bez względu na markę. Są solidni, uczciwi i zawsze bardzo terminowi. No i zakres ich usług jest bardzo szeroki, bez trudu można zająć się u nich autem od A do Z.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: mechanik
PostNapisane: 2022-05-10, 08:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 23:18
Posty:97
Super fachowcy są w Trójmieście: https://www.naprawamostyskrzynie.pl/ A dla osób spoza Trójmiasta oferują nie tylko naprawy na miejscu, ale również wysłanie skrzyni lub dyferencjału kurierem. działają na terenie całej Polski i Europy. Specjalizują się w naprawie skrzyń biegów i mostów napędowych. Wart zapoznać się z ich ofertą, ponieważ to mechanicy z prawdziwego zdarzenia i nie trzeba długo czekać na naprawę samochodu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: mechanik
PostNapisane: 2022-10-21, 11:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:111
Dla mnie jakiś czas temu pomógł serwis samochodów ciężarowych https://centrumserwisowe-mostki.pl/serwis-pojazdow-ciezarowych/ który bardzo polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO