dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prawo jazdy Poznań
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-06, 11:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-03, 10:28
Posty:58
Cześć.
Pytanie kieruję do osób które robiły kurs prawa jazdy w Poznaniu, ponieważ chciałabym się dowiedzieć na jaki ośrodek jazdy warto w takim razie postawić jeżeli chodzi o jakość prowadzonych jazd oraz zajęć teoretycznych? Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prawo jazdy Poznań
PostNapisane: 2019-03-07, 13:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-09, 11:31
Posty:15
Robiłam kurs w OSK Pegaz, co prawda dwa lata temu, ale myślę że wiele się nie zmieniło. Ogólnie jest to bardzo dobra szkoła jazdy na którą zdecydowanie warto postawić ponieważ mają instruktorów z dużym doświadczeniem oraz wiedzą, także na egzaminie na pewno niczym Cię nie zaskoczą. Polecam i trzymam kciuki za zdany egzamin!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prawo jazdy Poznań
PostNapisane: 2019-03-11, 14:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-12, 23:42
Posty:25
Zgodzę się z wypowiedzią poprzedniczki, akurat co do wyboru ośrodka to też jestem za Pegaz i uważam, że jest to jedna z najlepszych opcji w naszym mieście. Poza tym sprawdź sobie również rankingi przygotowywane na podstawie większego grona kursantów tam też wypadają bardzo dobrze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prawo jazdy Poznań
PostNapisane: 2019-03-18, 15:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-22, 15:54
Posty:20
To może i ja się w końcu wezmę za prawo jazdy, bo co roku sobie obiecuję i jakoś nie mam kiedy ich zrobić. A powiem szczerze, że ta zima coraz bardziej mnie do tego przekonuje bo mam dość marznięcia na przystankach i jak jest ładniejsza pogoda to też chciałabym skoczyć za miasto.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prawo jazdy Poznań
PostNapisane: 2019-03-28, 12:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-03, 10:28
Posty:58
No to chyba będę musiała zobaczyć jak to u nich wygląda i zaczynamy kurs bo nie ma co dalej tego przeciągać w takim razie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prawo jazdy Poznań
PostNapisane: 2019-04-03, 14:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-12, 23:42
Posty:25
Natalka00 napisał(a):
No to chyba będę musiała zobaczyć jak to u nich wygląda i zaczynamy kurs bo nie ma co dalej tego przeciągać w takim razie :)


W takim razie trzymamy kciuki aby poszło wszystko świetnie i oczywiście za pierwszym razem! Jak będziesz miała do nas pytania odnośnie jazdy, czy czegoś jeszcze pisz śmiało. Ja i pewnie nie tylko ja postaramy się pomóc!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prawo jazdy Poznań
PostNapisane: 2019-05-27, 16:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-22, 15:54
Posty:20
I ja również! Mam nadzieję, że pójdzie szybko i oczywiście zdasz za pierwszym razem. TRZYMAMY KCIUKI!! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prawo jazdy Poznań
PostNapisane: 2020-03-16, 18:31 
No tak, prawo jazdy... Ja też o nim myślę od jakiegoś czasu, dlatego też tę https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kontakt/ placówkę z badaniami dla kandydatów na kierowców znalazłam. Szkoły nie, ale no co, mieszkam w Warszawie, to tu placówek nie brakuje, na pewno. A mam nadzieję, że jakoś mi się uda. Trzymajcie kciuki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO