dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czego pragną kobiety?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-21, 11:36 
Nie ma nic piękniejszego niż ciało kobiety, i nie ma nic bardziej skomplikowanego niż umysł kobiety.

Między mężczyznami a kobietami często dochodzi do nieporozumień zarówno w sferze seksualnej jak i duchowej, a wszystko przez to, że was nie znamy. Pozwólcie nam poznać wasze ciało i umysł, aby nie dochodziło do tych nieporozumień. Abyście nie musiały się żalić: "Ten, który dotkną mojej duszy, nigdy nie dotkną mego ciała, a ten, który dotkną mego ciała, nigdy nie dotkną mojej duszy".

Czego pragną kobiety? Proste pytanie, ale jak trudno je zadać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-30, 16:57 
Człowieku co ty pleciesz? Pozwólcie nam poznać wasze ciało i umysł... Może nie znasz kobiet bo już z góry zakładasz że to istoty pozaziemskie i uważasz że nie dojdziesz z nimi do porozumienia. Ja nie mam problemów ze zrozumieniem mężczyzn, musisz nauczyc się tylko tego że kobiety patrzą inaczej na świat są bardziej wrażliwe, uczuciowe itp. A tak na marginesie kobiety nie są skomplikowanymi stworzeniami. W końcu wybitnymi jednostkami: artystami, fizykami, psychologami głównie byli mężczyźni: Einstein, Mozart, Newton.
To dopiero skomplikowani ludzie !!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-08, 21:27 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:53
Posty:2
Lokalizacja: Wałbrzych
Czego pragną kobiety?
http://www.intercube.pl/shark_ad_od_cd_ ... f,464.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-08, 22:52 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Salma to ze mezczyzni wynajdowali jakies pierdoly nic nie oznacza, po prostu kobiety kiedys nie mialy takich "warunkow". Poza tym nadal spotykane jest stwierdzenie ze baby to to garow, ciemnogrod jednym slowem. A wracajac do tematu czego pragna, to indywidualna sprawa kazdej z nich, ja tam problemu z dogadywaniem sie nie mam. ;) I nie wiem jak mozna miec taki problem. :lol:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-15, 10:39 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-10, 11:08
Posty:21
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
Czego pragną kobiety?

Gdyby ktoś to wiedział :-)

_________________
Akcja społecznościowa ilemogewypic.pl oraz alkomaty


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-16, 10:33 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Kobiety czytaja mapy do gory nogami, bo dla nas tak logiczniej :)

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-24, 00:54 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 02:35
Posty:100
Lokalizacja: stąd
Nie ma uniwersalnej odpowiedzi, bo każda lubi co innego. Najlepiej zapytaj sie swojej, czego by chciała 8-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 14:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
kobiety przede wszystkim pragną poczucia bezpieczeństwa na różnych płaszczyznach życia. Chcąc je jej zapewnić trzeba bardzo się starać ( nie wystarczy kupienie paru bajerów z delta.poznan) i nieustannie zapewniać o swoich uczuciach. Generalnie chrońmy to, co mamy najcenniejsze.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-02, 14:28 
Zgadzam się z tym. Jeśli kobieta jest dla Ciebie ważna to pielęgnuj uczucie, by potem nie żałować


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-06, 17:45 
Pielęgnacja uczuć jest ważna warto pamiętać o rocznicach, dawać kwiatki bez okazji albo drobne pierdołki. Ale przede wszystkim być, słuchać, nie unikać trudnych tematów. I ważne żeby można było na faceta liczyć, żeby był nie tylko jak jest dobrze, ale też a może przede wszystkim wtedy kiedy jest źle.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO