dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

kto ma racje
Ankieta wygasła 2009-08-28, 09:25
ja 100%  100%  [ 2 ]
dziewczyna 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 2

pomosy problem w zwiazku
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-26, 09:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-08-26, 08:37
Posty:3
witam mam na imie daniel. mam 19 lat obecnie mieszkam w chicago. pisze do was z prozba o ocenienie i porade co zrobic dalej w mioim zwizku z dziewczyna.
jestem juz z moja dziewczyna(lat17) juz prawie od roku bez kilku dni. wszystko ukladalo sie bez problemowo az do mometu. przylapalem ja i jej nalepsza kumpele na spotkaniu nieby kolezenskim z kumplami dwoma. ona nic mi nie wspominala o zadnych spotkaniach. a wpadla w sposob taki przejedzdrzajac kolo jej domu zobaczylem jak wysiadala z samochodu a mi mowila ze jej mama ma impreze w domu i nigdzie niemoze wychodzic jak okazalo sie potem zadnej imprezy niebylo wszystko zmyslila aby sie spotkac z kumplem ktory niedawno wrocil z polski jej wytlumaczeniem bylo ze mi niepowiedziala bop bym sie wkurzyl i nierozumiem czemu mnie nie chcaiala zabrac tak w nawiasie. a jak potem zadzwonilem do niej umowilem sie znia juz niby po imprezie klamala prosto w oczy jak ja pytalem jak tam impreza z ciotkimi i sie wypierala ze nigdzie niebyla to bylo nr 1 i ona niezalicza tego do klamstwa co najlepsze ale ok to pylo na poczatku nasszego zwiazku

nasz problem jest taki ze ona zabronila mi sie spotykac z dziewczynami powiedzialem ok i tak sie niespotykalem ale ty tez niebedziesz wszystko bylo ok zas do czasu jak nadeszly wakacje znowu dzeki mojemu IQ mialem znow podejzenia i okoazalo sie ze zas mialem racje znowu spotkla sie z kumplami i jej nalepsza kolezanka klamala mnie ze byla tylko z kolezankami jak okazalo sie spedzala czas z kumplami i jej dwiema kolezankami u kumpla na dzialce . po tym jak to odkrylem ladnie mowiac zjebalem ja a ona na to ze ja jestem zabardzo kontrolujacy i ze musze jej wiecej przestrzenia dac. i potym powiedziala mi ze moge sie spotykac z kolezankami jak przec caly rok mi zabraniala a gdy sie wakacja zaczely nagle zdanie zmenila bo ona w tedy mogla chodzic dnami bo tak to jej rodzice kazuja sie uczyc . w ciagu tych wakacji umowila sie z kolezanka i dwoma kumplami na plaze i nic mi o tym niewspomniala dopiero na pulpicie zobaczylem fotki z jakims jej best kumplem niby. jak to zobaczylem to sie tak wkorwilem ze masakra a jej wytlumaczenie bylo ze zapomniala mi powiedzie i ze miala to zrobil i na dodatek wczeniej mi mowila z niegdy sie nieumawia jak jest wiecej albo po rowno kolesi a tu na plazy 2 na 2 . po tej pierwszej wpadce umowilsmy sie ze mowimy sobie z kim igdzie jestesmy jak jestesmy z kumplami a ja kolezankami ja niestety nimam zwyczaju spotykac sie z kolezankami jak mam dziewczyne. po tej obietnicy spotkala sie znow przynajmnie trzy razy z tych co ja wiem a czy ich wiecej bylo to niewiem i nic mi nepowiedziala jezeli jej pozwolilem to czemu sie dalej nieprzyznawala. w koncu nadszedl dzien ostateczny gdy spotkala sie z kumplem i kolezanka z ktory tak dobrze sie niekumpluje ostanio a ten kolega na dodatek subarka imprezka popierdala i jedzili i razem chilowali jak sie o tym dowiedzialem postawilem kropke albo bedzxiesz chilowac tylko z kolezankami tak jak ja z kolegami albo ja koncze ten zwiazek

caly czas ja pytam po huj musisz chilowac z kolesiami czemu ci kolezanki nie wystarcza jak mi koledzy a ona niezna na to odpowiedzi jedyne co uslyszalem to ze kruzuja z nimi i i tak z nuduw ona mowi ze jak ja kontroluje a ja powiedzialem koniec albo ja albo kolesie bo niewidze sensu zebys z kolezanka chlowala i z kumplami bezemnie potrzebuje porady jakies rozwiazanie na ten problem i jescze jedno jak nazwiecie to ze ona mi nie mowila prawdy co robila i ze prosto mi klamala ze z kolezankami tylko chilowala bo ja to nazywam klamsto a ona nie i niewiem jak to nazwac hehehe pomozcie z gory dzieki za odpowiedzi

jaki widzieci sens spotykania sie z kolesiami jak ma chlopaka

_________________
^^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-26, 21:17 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Nie umiem przyznać racji jednej stronie ;)

Pierwsza sprawa jest taka, że, dziewczyna Cię legalnie, bez skrupułów okłamuje ;) Dla mnie byłoby to nie do wybaczenia, pierwszy numer z kłamstwem, że ma imprezę rodzinną a na prawdę jest gdzie indziej oznaczałby automatycznie zerwanie. Podziwiam Twoją cierpliwość i zaufanie do dziewczyny.
I w tej kwestii przyznaję całkowitą rację Tobie. Jednak....

Zabranianie jej kontaktów z kolegami jest nie fer ;) To, że Ty nie masz w zwyczaju widywać koleżanek, nie znaczy, że ona ma się z tym zgadzać. Ja tez jestem osobą, które koleguje sie raczej z facetami - kobiecy styl bycia mi nie odpowiada, lepiej dogaduję się z płcią przeciwną. Mam chłopaka, i nie mam zamiaru go zdradzić ;) Po prostu faceci są dla mnie lepszymi, sympatyczniejszymi, weselszymi kumplami, trudno taki mam charakter i nie potrafię tego zmienić.
Dlatego tu przyznaję rację dziewczynie - nie masz prawa jej tego zabraniać, tylko dlatego, że Ty nie spotykasz się z koleżankami ;)

Więc chyba remis...
Z tym, że jak dla mnie wina dziewczyny jest większa - kłamstwo jest czymś niedopuszczalnym w związku. I niewybaczalnym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-29, 15:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-08-07, 01:40
Posty:71
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Laska robi cie kantem i taka jest brutalna prawda wybież albo zostawisz ją lub też poczekasz aż wyrośnie ci jelenie poroże


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-04, 19:53 
sorry pierwszy raz ru jestem troszke nie kumam jak tu sie wchodzi ale proponuje ci dac sobie z nia na spokoj ona poprostu chce szalec i najwidoczniej nie chce juz z TOBA byc skoro odpowiada jej toarzystwo kolegow i kolezanek pozdrawiam powodzenia :roll:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO