Forum dyskusyjne. Przyjazne forum.
http://www.nakazdytemat.pl/

Wózek na chrzciny
http://www.nakazdytemat.pl/forum-dietetyczne/wozek-na-chrzciny-vt14667.htm
Strona 1 z 1

Autor:  minimini [ 2015-04-19, 13:31 ]
Tytuł:  Wózek na chrzciny

Moja dobra przyjaciółka ma chrzciny swojego synka w maju. Ostatnio jak byłyśmy razem przeglądać ubrania w galeriach to wspomniała, że przydałby jej się wózek. Może to będzie dobrym prezentem? Chyba bez powodu nie mówiła? Gdzie najlepiej takie kupić?

Autor:  brzoskwinka [ 2015-04-20, 13:07 ]
Tytuł:  Re: Wózek na chrzciny

Pewnie zasugerowała Tobie, że taki prezent byłby strzałem w dziesiątkę. Poza tym Ty najlepiej znasz swoją przyjaciółkę :) Najlepiej w jakiś sprawdzonych i tanich hurtowniach, przez neta odradzam kupowanie wózków.

Autor:  minimini [ 2015-04-21, 13:51 ]
Tytuł:  Re: Wózek na chrzciny

Mieszkam w Warszawie, więc w moich okolicach najchętniej chciałabym coś znaleźć. Nie chce iść do pierwszego lepszego sklepu, wolałabym już coś sprawdzonego i najlepiej gdyby poleciła mi to mama, albo osoba która kupowała i jest zadowolona z nabytku.

Autor:  NewZero [ 2015-04-24, 12:01 ]
Tytuł:  Re: Wózek na chrzciny

Jak w Warszawie to problemu zbytnio nie ma, przecież jest tam Sklep dziecięcy Zebra z takim wyposażeniem, że spokojnie coś znajdziesz. Jednak ja polecałbym wybrać się wybrać tobie z samą zainteresowaną, bo taki wózek będzie służył na dłuższy okres czasu. Więc może zrób mały rekonesans jaki dokładnie wózek interesował by twoją znajomą a później taki prezent spraw. Jeżeli nie wiesz jak dojechać to mają chyba mapę dojazdu na swojej stronie http://www.sklepzebra.pl/

Autor:  minimini [ 2015-04-24, 23:58 ]
Tytuł:  Re: Wózek na chrzciny

NewZero napisał(a):
Jak w Warszawie to problemu zbytnio nie ma, przecież jest tam Sklep dziecięcy Zebra z takim wyposażeniem, że spokojnie coś znajdziesz. Jednak ja polecałbym wybrać się wybrać tobie z samą zainteresowaną, bo taki wózek będzie służył na dłuższy okres czasu. Więc może zrób mały rekonesans jaki dokładnie wózek interesował by twoją znajomą a później taki prezent spraw. Jeżeli nie wiesz jak dojechać to mają chyba mapę dojazdu na swojej stronie http://www.sklepzebra.pl/O dzięki za informacje i podanie dokładnej lokalizacji. Nawet moja sąsiadka o tej zebrze wspomniała, skojarzyłam sobie właśnie ze zwierzęciem. Bedę musiała tam zajrzeć koniecznie i mam nadzieje, że nie wyjdę z pustymi rękoma.

Autor:  olencja [ 2018-06-24, 16:25 ]
Tytuł:  Re: Wózek na chrzciny

Wózek dla córeczki kupowałam w sklepie Bobo Wózki na Pańkiej , jest tam bardzo duży wybór i pomocna obsługa. Miła ekspedientka poleciła mi zakup wózka Anex Baby wersja Sport i rzeczywiście był to strzał w dziesiątkę! Wózek jest stworzony z wysokiej jakosci materiałów, cechuje się bardzo dobrym systemem bezpieczeństwa, ponadto ma lekki stelaż i prosto się go składa! Gorąco polecam!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/