dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Produkty konnopne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-09-28, 12:07 
Chciałem zacząć stosować jakieś produkty konopne, ale tak nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie i ewentualnie może podpowiedzieć jak się za to zabrać, co ewentualnie wybierać. Ewentualnie może kogoś polecicie, kto się tym zajmuje i będzie mógł pomóc w ułożeniu terapii z produktami konopnymi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Produkty konnopne
PostNapisane: 2021-09-29, 09:57 
Mam wrażenie, że samodzielnie trudno będzie taką terapię ułożyć i tutaj jednak ktoś taki jak Andrzej Andrew - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 ze swoją grupą laboratoryjną może być bardzo cenną pomocą. Warto z tego skorzystać, bo wtedy masz gwarancje, że taka terapia jest ułożona pod Ciebie i faktycznie indywidualnie dopasowana także do Twojego organizmu. Z tego warto skorzystać i faktycznie mieć taką dla siebie ułożoną terapię.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Produkty konnopne
PostNapisane: 2022-07-25, 15:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-29, 10:46
Posty:154
Ja swoje pierwsze zakupy robiłam w Cannabication i do dnia dzisiejszego, korzystam z ich usług. Mają bardzo szeroki asortyment, wszystkie produkty sprawdzone i bezpieczne. Najczęściej kupuję u nich destylat CBN i izolat CBC. Są najlpesze na rynku!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Produkty konnopne
PostNapisane: 2022-08-01, 13:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Mnie pomogli z doborem odpowiedniego destylatu w Cannabication. Mają świetne podejście do klienta, zawsze służą radą i pomocą. Mają świetną ofertę, każdy znajdzie coś dla siebie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Produkty konnopne
PostNapisane: 2022-11-17, 14:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2020-03-18, 18:54
Posty:63
Generalnie zdrowe produkty powinno się kupować w lokalnych sklepach. Sama mieszkając w Olsztynie robię zakupy w sklepie Lubi https://lubisklep.pl/ I jest to mój świadomy wybór.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO