dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ubezpieczenie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-01-10, 15:20 
Niestety zbliża się do mnie ta przykra chwila, w której będzie trzeba zapłacić za ubezpieczenie samochodu i tak się zastanawiam, czy jest gdzieś opcja znaleźć jakieś nieco tańsze ubezpieczenie niż to, które do tej pory mam. Macie jakiegoś sprawdzonego agenta, który cos zaproponuje, albo stronę, gdzie będzie można znaleźć jakieś propozycje tańszych ubezpieczeń?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie
PostNapisane: 2020-01-15, 15:16 
Polecam zobaczyć na https://kalkulator-oc-ac.auto.pl/. bardzo dobrze przygotowana strona, gdzie można sprawdzić różne ubezpieczenia z różnych firm więc komfortowo porównasz sobie różne ceny i coś łatwiej będzie można zdecydować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie
PostNapisane: 2020-02-04, 13:33 
Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie
PostNapisane: 2021-01-19, 14:38 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Ubezpieczenie OC mam w firmie https://www.facebook.com/UbezpieczamGeneralnie/ i nie narzekam, co miesięczna wpłata na nie nie jest wysoka, a mam pewność, że na pewno nie zostanę oszukany. Mój kupel jest u nich ubezpieczony kilka lat i jest zadowolony, nigdy nie miał z nimi problemów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO