dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak zgęścić sobie włosy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-09-25, 10:12 
Kiedyś w jakimś programie telewizyjnym słyszałam o tym, że można skutecznie bez inwazyjnie doprowadzić o zagęszczenia fryzury. Może ktoś z Was zna taką metodę i ma doświadczenia z nią związane, ewentualnie może macie kogoś kto takie zabiegi wykonuje i faktycznie będzie w stanie sprawić, że będzie to z efektem, którego będę oczekiwała.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak zgęścić sobie włosy
PostNapisane: 2020-10-01, 06:47 
Niestety po chorobie, chemioterapii moje włosy były już kompletnie zniszczone i dopiero tak naprawdę długie miesiące czekałam, żeby coś się zaczęło dziać w zakresie ich odbudowy, potem wizyta u różnych specjalistów i właściwie dopiero w Wawer Clinic zaproponowano mi niechirurgiczne metody zagęszczania włosów i faktycznie to było to rozwiązanie konieczne dla mnie po tym jak włosy zaczęły ponownie rosnąć. Były słabe a po tym zabiegu się sytuacja nieco zmieniła i wyglądają znów znacznie lepiej. Nie jest to jeszcze tak jak przed chorobą, ale na pewno jest to już sytuacja o niebo dla mnie lepsza niż jeszcze kilka miesięcy temu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO