dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Okna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-06-05, 08:36 
Muszę wybrać okna i drzwi do domu i tak się zastanawiam co ewentualnie będzie można sensownego wybrać. Jak ktoś ma jakieś dobre propozycje, z których warto skorzystać, montował okna od jakiegoś polskiej firmy to może podzielicie się propozycjami?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Okna
PostNapisane: 2020-06-08, 08:50 
Zdaje mi się, że jeśli chodzi o okna a także do nich odpowiednie akcesoria to warto będzie zajrzeć do sklepu https://safedoor.pl/. Mają różne produkty od różnych producentów więc tym samym będzie większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz tam dla siebie odpowiednie rozwiązania.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Okna
PostNapisane: 2020-10-19, 10:53 
rrrtt napisał(a):
Zdaje mi się, że jeśli chodzi o okna a także do nich odpowiednie akcesoria to warto będzie zajrzeć do sklepu https://safedoor.pl/. Mają różne produkty od różnych producentów więc tym samym będzie większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz tam dla siebie odpowiednie rozwiązania.

Tez polecam tą firmę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Okna
PostNapisane: 2020-11-18, 12:59 
Jeżeli o mnie chodzi, postawiłem na ofertę DemoProjekt i śmiało mogę powiedzieć, że była to doskonała decyzja. W ich salonach wybór poszczególnych produktów jest przeogromny. Poza tym ceny mają zdecydowanie konkurencyjne, przy czym nie trzeba się martwić o konieczność szukania montażystów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO