dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Co dalej?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-05-19, 22:20 
Cześć, chciałabym poradzić się kogoś co mogę zrobić dalej ze swoim życiem? Właśnie skończyłam pisać matury i czuję bardzo dziwną presję na sobie, że nie poradzę sobie z niczym w życiu. Chciałabym pójść na studia tylko nie wiem jakie, moje hobby bądź pasje nie są na tyle rozwinięte, są przeciętne a myślę, że to nie wystarczy. Wybierając kierunki mam obawy, że nie dam rady. Moją pasją zawsze było malowanie albo tworzenie czegoś z niczego tylko nie jest to nic hm.. wyjątkowego? Gadając z moim tatą powiedział mi, żebym spróbowała w szkole wizażu skoro zawsze lubiłam malować i mi to jakoś wychodziło tylko sęk w tym, że nie wiem czy bym się jakoś szczególnie wyróżniała w tym zawodzie. Na studia artystyczne jestem za słaba a tak poza tym skończyłam technikum żywienia, mam wszystkie kwalifikacje, ale raczej bym nie chciała pracować jako kucharz. Pomocy nie wiem co mam zrobić. Może ktoś ma podobny problem jak ja i nie wie co dalej zrobić ze swoim życiem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co dalej?
PostNapisane: 2022-02-02, 08:59 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
U mnie wątpliwości były podobne, ale tak naprawdę wszystko odmieniła pandemia, bo dzięki niej pojawiły się studia online w takiej skali. Zobacz - ult.edu.pl Moich rodziców nie stać na opłacenie mi mieszkania i utrzymanie w innym mieście. Opcja studiowania za pośrednictwem komputera robi różnicę i moim zdaniem działa. Pewnie dla wielu to był taki ratunek, jak dla mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dalej?
PostNapisane: 2022-02-04, 12:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Także miałam ten dylemat kilka lat temu i w końcu wzięłam się za siebie, zostałam lekarzem, cieszę się, że tak moje drogi się potoczyły. Jeśli chodzi o mnie, to poza nauką uczęszczam także na różne szkolenie, aktualnie czekam na kurs z echokardiografii https://csmiwum.pl/kursy/echokardiografia-przezprzelykowa-08042022/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO