dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jakie kosmetyki używacie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-06-11, 15:37 
Korzystacie bardziej z polskich, czy zagranicznych marek kosmetyków naturalnych i czy jest pomiędzy nimi jakaś specjalna różnica jakościowa, cenowa? Podzielcie się doświadczeniami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kosmetyki używacie
PostNapisane: 2021-06-22, 10:11 
No właśnie też potwierdzam, że marka Naturikke ma realne badania i potwierdzoną wydajność kosmetyków. To nie jest tak, że coś obiecują marketingowo, tylko faktycznie skład wynika z praktyki laboratoryjnej, analizy naturalnych składników występujących w nowoczesnej kosmetologii. Bardzo doceniam takie podejście, a nie kupujesz kosmetyk, pachnie chemią i nic się nie dzieje. Te czasy pielęgnacji już minęły. W pewnym wieku musisz bardziej świadomie podejść do tematu pielęgnacji twarzy moim zdaniem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kosmetyki używacie
PostNapisane: 2021-06-22, 11:08 
Na dzień sobie nakładam ten krem pod oczy https://e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159 i przyznam, że z makijażem idealnie współgra. Właściwie mój podstawowy krok pielęgnacyjny. Bardzo bogaty skład z uwzględnieniem kofeiny. Do wypełniania kurzych łapek to nic lepszego na rynku nie znajdziesz. A jeszcze powiem ciekawostkę, że cała masa blogerek recenzowała ten krem i jest jednym z najlepszych zamienników dla marek premium.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kosmetyki używacie
PostNapisane: 2022-02-03, 11:51 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Ostatnio w salonie kosmetycznym trafiłam na kosmetyki https://www.monduniq.pl/pl i powiem wam, że zaczęłam je stosować, są ekstra. Według mnie warto dbać o swoją cerę i nie warto na nią oszczędzać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kosmetyki używacie
PostNapisane: 2022-06-21, 13:22 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2019-07-08, 08:39
Posty:47
Mam skórę wrażliwą, skłonną do alergii, dlatego sięgam tylko po apteczne produkty. Jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną to rewelacyjnie sprawdza się u mnie fluid mineralny z Biodermy, Photoderm MINERAL Fluide SPF 50+. Produkt zawiera w 100% filtry mineralne i ma bardzo lekką konsystencję, dlatego jest bardzo komfortowy w użyciu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kosmetyki używacie
PostNapisane: 2022-06-23, 00:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-06-22, 23:12
Posty:11
Bardzo lubie polska marke Bielenda. Znakomita jest ta delikatna linia Blue Matcha , nawilżajace kosmetyki do twarzy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kosmetyki używacie
PostNapisane: 2022-11-28, 13:03 
odkąd mój dermatolog zaczął mi przepisywać kosmetyki robione na receptę jestem nimi zachwycona i działaniem i składem ale też ceną, fajnie, że są takie produkty, mam blisko DOZ i tam dosyć szybko mi takie kosmetyki przygotowują


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kosmetyki używacie
PostNapisane: 2022-12-08, 11:19 
doria napisał(a):
odkąd mój dermatolog zaczął mi przepisywać kosmetyki robione na receptę jestem nimi zachwycona i działaniem i składem ale też ceną, fajnie, że są takie produkty, mam blisko DOZ i tam dosyć szybko mi takie kosmetyki przygotowują

A jakie są ceny takich kosmetyków?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kosmetyki używacie
PostNapisane: 2022-12-08, 11:23 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
To właściwie są leki recepturowe, jeśli się nie mylę to ich cena jest uzależniona od minimalnego wynagrodzenia i zmienia się co roku. Najlepiej zapytać w aptece, wydaje mi się, że ostatnio płaciłam około 15 zł

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kosmetyki używacie
PostNapisane: 2023-02-23, 19:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2023-01-15, 19:53
Posty:65
Jeżeli o mnie chodzi, to uwielbiam produkt do opalania melanotan, kiedyś trafiłam na niego całkiem przypadkiem na stronie https://melanotan.biz/ Używam go już kilka lat i jestem bardzo zadowolona z tego jak on działa i jak na przestrzeni czasu kolor mojej skóry się zmienił.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO